UCI World Cup, 4.000 meter holdforfølgelsesløb

År Cykelrytter Land Kommentar
2018/2017 Waine, Harry New Zealand 4. afdeling Santiago
2018/2017 Kergozou, Nick New Zealand 4. afdeling Santiago
2018/2017 Gray, Jaryd New Zealand 4. afdeling Santiago
2018/2017 Stewart, Campbell New Zealand 4. afdeling Santiago
2018/2017 Kergozou, Nick New Zealand 3. afdeling Milton
2018/2017 Gray, Jaryd New Zealand 3. afdeling Milton
2018/2017 Sexton, Thomas New Zealand 3. afdeling Milton
2018/2017 Stewart, Campbell New Zealand 3. afdeling Milton
2018/2017 Emadi-Coffin, Kian Storbritannien 2. afdeling Manchester
2018/2017 Wood, Oliver Storbritannien 2. afdeling Manchester
2018/2017 Clancy, Edward Storbritannien 2. afdeling Manchester
2018/2017 Burke, Steven Storbritannien 2. afdeling Manchester
2018/2017 Ganna, Filippo Italien 1. afdeling Pruszkow
2018/2017 Consonni, Simone Italien 1. afdeling Pruszkow
2018/2017 Bertazzo, Liam Italien 1. afdeling Pruszkow
2018/2017 Lamon, Francesco Italien 1. afdeling Pruszkow
2017/2016 Pedersen, Casper Phillip Danmark 3. afdeling Cali
2017/2016 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark 3. afdeling Cali
2017/2016 Johansen Graungaard, Julius Danmark 3. afdeling Cali
2017/2016 Larsen, Niklas Danmark 3. afdeling Cali
2017/2016 Simpson, Bayley Canada 2. afdeling Apeldoorn
2017/2016 Lamoureux, Jay Canada 2. afdeling Apeldoorn
2017/2016 Jamieson, Adam Canada 2. afdeling Apeldoorn
2017/2016 Caves, Aidan Canada 2. afdeling Apeldoorn
2017/2016 Wood, Oliver Storbritannien 1. afdeling Glasgow
2017/2016 Tennant, Andrew Storbritannien 1. afdeling Glasgow
2017/2016 Emadi-Coffin, Kian Storbritannien 1. afdeling Glasgow
2017/2016 Stewart, Mark Storbritannien 1. afdeling Glasgow
2016/2015 Wight, Rohan Australien 3. afdeling Hong Kong
2016/2015 Scotson, Miles Australien 3. afdeling Hong Kong
2016/2015 Porter, Alexander Australien 3. afdeling Hong Kong
2016/2015 Welsford, Sam Australien 3. afdeling Hong Kong
2016/2015 Hepburn, Michael Australien 2. afdeling Cambridge
2016/2015 Edmondson, Alexander Australien 2. afdeling Cambridge
2016/2015 Bobridge, Jack Australien 2. afdeling Cambridge
2016/2015 O'Shea, Glenn Australien 2. afdeling Cambridge
2016/2015 Sveshnikov, Kiril Rusland 1. afdeling Cali
2016/2015 Sokolov, Dmitrij Rusland 1. afdeling Cali
2016/2015 Shilov, Sergey Rusland 1. afdeling Cali
2016/2015 Serov, Alexander Rusland 1. afdeling Cali
2015/2014 McManus, Tirian Australien 3. afdeling Cali
2015/2014 Law, Scott Australien 3. afdeling Cali
2015/2014 Law, Jackson Australien 3. afdeling Cali
2015/2014 Harrison, Joshua Australien 3. afdeling Cali
2015/2014 Tennant, Andrew Storbritannien 2. afdeling London
2015/2014 Doull, Owain Storbritannien 2. afdeling London
2015/2014 Clancy, Edward Storbritannien 2. afdeling London
2015/2014 Christian, Mark Storbritannien 2. afdeling London
2015/2014 Burke, Steven Storbritannien 2. afdeling London
2015/2014 Porter, Alexander Australien 1. afdeling Guadalajara
2015/2014 Welsford, Sam Australien 1. afdeling Guadalajara
2015/2014 Scotson, Miles Australien 1. afdeling Guadalajara
2015/2014 O'Shea, Glenn Australien 1. afdeling Guadalajara
2015/2014 Fitter, Daniel Australien 1. afdeling Guadalajara
2014/2013 Sunderland, Scott Australien 3. afdeling Guadalajara
2014/2013 Scotson, Miles Australien 3. afdeling Guadalajara
2014/2013 Scotson, Callum Australien 3. afdeling Guadalajara
2014/2013 McManus, Tirian Australien 3. afdeling Guadalajara
2014/2013 Harrison, Joshua Australien 3. afdeling Guadalajara
2014/2013 Mulhern, Mitchell Australien 2. afdeling Aguascalientes
2014/2013 Morgan, Alexander Australien 2. afdeling Aguascalientes
2014/2013 Edmondson, Alexander Australien 2. afdeling Aguascalientes
2014/2013 Davison, Luke Australien 2. afdeling Aguascalientes
2014/2013 Tennant, Andrew Storbritannien 1. afdeling Manchester
2014/2013 Clancy, Edward Storbritannien 1. afdeling Manchester
2014/2013 Burke, Steven Storbritannien 1. afdeling Manchester
2014/2013 Doull, Owain Storbritannien 1. afdeling Manchester
2013/2012 Zhurkin, Nikolay Rusland 3. afdeling Aguascalientes
2013/2012 Serov, Alexander Rusland 3. afdeling Aguascalientes
2013/2012 Savitskiy, Ivan Rusland 3. afdeling Aguascalientes
2013/2012 Kovalev, Evgeny Rusland 3. afdeling Aguascalientes
2013/2012 Quaade, Rasmus Christian Danmark 2. afdeling Glasgow
2013/2012 Norman Hansen, Lasse Danmark 2. afdeling Glasgow
2013/2012 Møller Nielsen, Mathias Danmark 2. afdeling Glasgow
2013/2012 Folsach, Casper Danmark 2. afdeling Glasgow
2013/2012 Roldán Ortiz, Weimar Alfonso Colombia 1. afdeling Cali
2013/2012 Castro Laverde, Arlex Antonio Colombia 1. afdeling Cali
2013/2012 Avila Vanegas, Edwin Alcibiades Colombia 1. afdeling Cali
2013/2012 Arango Carvajal, Juan Esteban Colombia 1. afdeling Cali
2012/2011 Hepburn, Michael Australien 4. afdeling London
2012/2011 Edmondson, Alexander Australien 4. afdeling London
2012/2011 Dennis, Rohan Australien 4. afdeling London
2012/2011 Bobridge, Jack Australien 4. afdeling London
2012/2011 Serov, Alexander Rusland 3. afdeling Beijing
2012/2011 Markov, Alexei Rusland 3. afdeling Beijing
2012/2011 Kovalev, Ivan Rusland 3. afdeling Beijing
2012/2011 Kovalev, Evgeny Rusland 3. afdeling Beijing
2012/2011 Sergent, Jesse New Zealand 2. afdeling Cali
2012/2011 Ryan, Marc New Zealand 2. afdeling Cali
2012/2011 Gate, Aaron New Zealand 2. afdeling Cali
2012/2011 Bewley, Sam New Zealand 2. afdeling Cali
2012/2011 Serov, Alexander Rusland 1. afdeling Astana
2012/2011 Markov, Alexei Rusland 1. afdeling Astana
2012/2011 Kovalev, Ivan Rusland 1. afdeling Astana
2012/2011 Kovalev, Evgeny Rusland 1. afdeling Astana
2011/2010 Wiggins, Bradley Storbritannien 4. afdeling Manchester
2011/2010 Thomas, Geraint Storbritannien 4. afdeling Manchester
2011/2010 Clancy, Edward Storbritannien 4. afdeling Manchester
2011/2010 Burke, Steven Storbritannien 4. afdeling Manchester
2011/2010 Serov, Alexander Rusland 3. afdeling Beijing
2011/2010 Markov, Alexei Rusland 3. afdeling Beijing
2011/2010 Kovalev, Evgeny Rusland 3. afdeling Beijing
2011/2010 Khatuntsev, Alexander Rusland 3. afdeling Beijing
2011/2010 Sergent, Jesse New Zealand 2. afdeling Cali
2011/2010 Ryan, Marc New Zealand 2. afdeling Cali
2011/2010 Gough, Westley New Zealand 2. afdeling Cali
2011/2010 Bewley, Sam New Zealand 2. afdeling Cali
2011/2010 Meyer, Cameron Australien 1. afdeling Melbourne
2011/2010 Howard, Leigh Australien 1. afdeling Melbourne
2011/2010 Hepburn, Michael Australien 1. afdeling Melbourne
2011/2010 Bobridge, Jack Australien 1. afdeling Melbourne
2010/2009 Meyer, Travis Australien 4. afdeling Beijing
2010/2009 Howard, Leigh Australien 4. afdeling Beijing
2010/2009 Hepburn, Michael Australien 4. afdeling Beijing
2010/2009 Durbridge, Luke Australien 4. afdeling Beijing
2010/2009 Roldán Ortiz, Weimar Alfonso Colombia 3. afdeling Cali
2010/2009 Castro Laverde, Arlex Antonio Colombia 3. afdeling Cali
2010/2009 Avila Vanegas, Edwin Alcibiades Colombia 3. afdeling Cali
2010/2009 Arango Carvajal, Juan Esteban Colombia 3. afdeling Cali
2010/2009 Meyer, Cameron Australien 2. afdeling Melbourne
2010/2009 Hepburn, Michael Australien 2. afdeling Melbourne
2010/2009 Durbridge, Luke Australien 2. afdeling Melbourne
2010/2009 Dennis, Rohan Australien 2. afdeling Melbourne
2010/2009 Thomas, Geraint Storbritannien 1. afdeling Manchester
2010/2009 Tennant, Andrew Storbritannien 1. afdeling Manchester
2010/2009 Clancy, Edward Storbritannien 1. afdeling Manchester
2010/2009 Burke, Steven Storbritannien 1. afdeling Manchester
2009/2008 Newton, Christopher Storbritannien 5. afdeling Ballerup
2009/2008 Kennaugh, Peter (Junior) Storbritannien 5. afdeling Ballerup
2009/2008 Clancy, Edward Storbritannien 5. afdeling Ballerup
2009/2008 Burke, Steven Storbritannien 5. afdeling Ballerup
2009/2008 O'Shea, Glenn Australien 4. afdeling Beijing
2009/2008 Jamieson, Mark Australien 4. afdeling Beijing
2009/2008 Howard, Leigh Australien 4. afdeling Beijing
2009/2008 Dennis, Rohan Australien 4. afdeling Beijing
2009/2008 Shchekunov, Vladimir Rusland 3. afdeling Cali
2009/2008 Krasnov, Leonid Rusland 3. afdeling Cali
2009/2008 Kaikov, Valery Rusland 3. afdeling Cali
2009/2008 Ershov, Artur Rusland 3. afdeling Cali
2009/2008 Jamieson, Mark Australien 2. afdeling Melbourne
2009/2008 Durbridge, Luke Australien 2. afdeling Melbourne
2009/2008 Dennis, Rohan Australien 2. afdeling Melbourne
2009/2008 Bobridge, Jack Australien 2. afdeling Melbourne
2009/2008 Hayles, Robert Storbritannien 1. afdeling Manchester
2009/2008 Thomas, Geraint Storbritannien 1. afdeling Manchester
2009/2008 Clancy, Edward Storbritannien 1. afdeling Manchester
2009/2008 Burke, Steven Storbritannien 1. afdeling Manchester
2008/2007 Manning, Paul Storbritannien 4. afdeling Ballerup
2008/2007 Thomas, Geraint Storbritannien 4. afdeling Ballerup
2008/2007 Clancy, Edward Storbritannien 4. afdeling Ballerup
2008/2007 Burke, Steven Storbritannien 4. afdeling Ballerup
2008/2007 McGee, Bradley Australien 3. afdeling Los Angeles
2008/2007 Jamieson, Mark Australien 3. afdeling Los Angeles
2008/2007 Dawson, Peter Australien 3. afdeling Los Angeles
2008/2007 Bobridge, Jack Australien 3. afdeling Los Angeles
2008/2007 Manning, Paul Storbritannien 2. afdeling Beijing
2008/2007 Thomas, Geraint Storbritannien 2. afdeling Beijing
2008/2007 Cummings, Stephen Storbritannien 2. afdeling Beijing
2008/2007 Clancy, Edward Storbritannien 2. afdeling Beijing
2008/2007 Wiggins, Bradley Storbritannien 1. afdeling Sydney
2008/2007 Newton, Christopher Storbritannien 1. afdeling Sydney
2008/2007 Cummings, Stephen Storbritannien 1. afdeling Sydney
2008/2007 Clancy, Edward Storbritannien 1. afdeling Sydney
2007/2006 Wiggins, Bradley Storbritannien 4. afdeling Manchester
2007/2006 Manning, Paul Storbritannien 4. afdeling Manchester
2007/2006 Hayles, Robert Storbritannien 4. afdeling Manchester
2007/2006 Clancy, Edward Storbritannien 4. afdeling Manchester
2007/2006 Shchedov, Vitaliy Ukraine 3. afdeling Los Angeles
2007/2006 Popkov, Vitaliy Ukraine 3. afdeling Los Angeles
2007/2006 Polyshchuk, Maksym Ukraine 3. afdeling Los Angeles
2007/2006 Polatayko, Lyubomyr Ukraine 3. afdeling Los Angeles
2007/2006 Thomas, Geraint Storbritannien 2. afdeling Moskva
2007/2006 Newton, Christopher Storbritannien 2. afdeling Moskva
2007/2006 Manning, Paul Storbritannien 2. afdeling Moskva
2007/2006 Clancy, Edward Storbritannien 2. afdeling Moskva
2007/2006 Troussov, Nikolaï Rusland 1. afdeling Sydney
2007/2006 Serov, Alexander Rusland 1. afdeling Sydney
2007/2006 Rovny, Ivan Rusland 1. afdeling Sydney
2007/2006 Ignatiev, Mikhail Rusland 1. afdeling Sydney
2006/2005 Rasmussen, Alex Danmark 4. afdeling Sydney
2006/2005 Mørkøv, Michael Danmark 4. afdeling Sydney
2006/2005 Madsen, Jens-Erik Danmark 4. afdeling Sydney
2006/2005 Jørgensen, Casper Danmark 4. afdeling Sydney
2006/2005 Troussov, Nikolaï Rusland 3. afdeling Los Angeles
2006/2005 Serov, Alexander Rusland 3. afdeling Los Angeles
2006/2005 Rovny, Ivan Rusland 3. afdeling Los Angeles
2006/2005 Klimov, Sergei Rusland 3. afdeling Los Angeles
2006/2005 Ryan, Marc New Zealand 2. afdeling Manchester
2006/2005 Gudsell, Timothy New Zealand 2. afdeling Manchester
2006/2005 Godfrey, Hayden New Zealand 2. afdeling Manchester
2006/2005 Allen, Jason New Zealand 2. afdeling Manchester
2006/2005 Jamieson, Mark Australien 1. afdeling Moskva
2006/2005 Hutchinson, Ashley Australien 1. afdeling Moskva
2006/2005 Goss, Matthew Australien 1. afdeling Moskva
2006/2005 Dawson, Peter Australien 1. afdeling Moskva
2005/2004 Ryan, Marc New Zealand 4. afdeling Sydney
2005/2004 Henderson, Greg New Zealand 4. afdeling Sydney
2005/2004 Godfrey, Hayden New Zealand 4. afdeling Sydney
2005/2004 Allen, Jason New Zealand 4. afdeling Sydney
2005/2004 Newton, Christopher Storbritannien 3. afdeling Manchester
2005/2004 Manning, Paul Storbritannien 3. afdeling Manchester
2005/2004 Hayles, Robert Storbritannien 3. afdeling Manchester
2005/2004 Cummings, Stephen Storbritannien 3. afdeling Manchester
2005/2004 Lampater, Leif Tyskland 2. afdeling Los Angeles
2005/2004 Bommel, Henning Tyskland 2. afdeling Los Angeles
2005/2004 Bengsch, Robert Tyskland 2. afdeling Los Angeles
2005/2004 Bartko, Robert Tyskland 2. afdeling Los Angeles
2005/2004 Zagorodny, Volodymyr Ukraine 1. afdeling Moskva
2005/2004 Popkov, Vitaliy Ukraine 1. afdeling Moskva
2005/2004 Kononenko, Roman Ukraine 1. afdeling Moskva
2005/2004 Dyudya, Volodymyr Ukraine 1. afdeling Moskva
2004 Steel, Bryan Storbritannien 4. afdeling Sydney
2004 Manning, Paul Storbritannien 4. afdeling Sydney
2004 Hayles, Robert Storbritannien 4. afdeling Sydney
2004 Downing, Russell Storbritannien 4. afdeling Sydney
2004 Steel, Bryan Storbritannien 3. afdeling Manchester
2004 Newton, Christopher Storbritannien 3. afdeling Manchester
2004 Manning, Paul Storbritannien 3. afdeling Manchester
2004 Hayles, Robert Storbritannien 3. afdeling Manchester
2004 Sanchez, Fabien Frankrig 2. afdeling Aguascalientes
2004 Perque, Franck Frankrig 2. afdeling Aguascalientes
2004 Marciris, Fabien Frankrig 2. afdeling Aguascalientes
2004 Langella, Anthony Frankrig 2. afdeling Aguascalientes
2004 Vilcinskas, Raimondas Litauen 1. afdeling Moskva
2004 Vaitkus, Tomas Litauen 1. afdeling Moskva
2004 Baranauskas, Aivaras Litauen 1. afdeling Moskva
2004 Balciunas, Linas Litauen 1. afdeling Moskva
2003 Vertongen, Lee Maxwell New Zealand 4. afdeling Sydney
2003 Ryan, Marc New Zealand 4. afdeling Sydney
2003 Godfrey, Hayden New Zealand 4. afdeling Sydney
2003 Blackgrove, Heath New Zealand 4. afdeling Sydney
2003 Zagorodny, Volodymyr Ukraine 3. afdeling Cape Town
2003 Simonenko, Alexander Ukraine 3. afdeling Cape Town
2003 Popkov, Vitaliy Ukraine 3. afdeling Cape Town
2003 Dyudya, Volodymyr Ukraine 3. afdeling Cape Town
2003 Serpa Perez, José Rodolfo Colombia 2. afdeling Aguascalientes
2003 González, Alexander Colombia 2. afdeling Aguascalientes
2003 Forero Carreño, Juan Pablo Colombia 2. afdeling Aguascalientes
2003 Alzate Escobar, Carlos Eduardo Colombia 2. afdeling Aguascalientes
2003 Serov, Alexander Rusland 1. afdeling Moskva
2003 Markov, Alexei Rusland 1. afdeling Moskva
2003 Klimov, Sergei Rusland 1. afdeling Moskva
2003 Eskov, Nikita Rusland 1. afdeling Moskva
2002 Valgiusti, Maicol Italien 4. afdeling Cali
2002 Strazzer, Massimo Italien 4. afdeling Cali
2002 Mazzolani, Alessandro Italien 4. afdeling Cali
2002 Ciccone, Angelo Italien 4. afdeling Cali
2002 Smyslov, Denis Rusland 3. afdeling Moskva
2002 Serov, Alexander Rusland 3. afdeling Moskva
2002 Klimov, Sergei Rusland 3. afdeling Moskva
2002 Markov, Alexei Rusland 3. afdeling Moskva
2002 Vertongen, Lee Maxwell New Zealand 2. afdeling Sydney
2002 Roulston, Hayden New Zealand 2. afdeling Sydney
2002 Randall, Matthew New Zealand 2. afdeling Sydney
2002 Henderson, Greg New Zealand 2. afdeling Sydney
2002 Sobal, Yauheni Hviderusland 1. afdeling Monterrey
2002 Rapinski, Viktor Hviderusland 1. afdeling Monterrey
2002 Kiryienka, Vasil Hviderusland 1. afdeling Monterrey
2002 Aulasenka, Dzmitry Hviderusland 1. afdeling Monterrey
2001 Wächter, Bernhard Tyskland 5. afdeling Ipoh
2001 Müller, Christian Tyskland 5. afdeling Ipoh
2001 Lampater, Leif Tyskland 5. afdeling Ipoh
2001 Altmann, Marc Tyskland 5. afdeling Ipoh
2001 Serov, Alexander Rusland 4. afdeling Mexico
2001 Markov, Alexei Rusland 4. afdeling Mexico
2001 Karpets, Vladimir Rusland 4. afdeling Mexico
2001 Borisov, Vladislav Rusland 4. afdeling Mexico
2001 Pidgornyy, Ruslan Ukraine 3. afdeling Pordenone
2001 Gapych, Borys Ukraine 3. afdeling Pordenone
2001 Fedenko, Aleksandr Ukraine 3. afdeling Pordenone
2001 Chernyavskyy, Sergiy Ukraine 3. afdeling Pordenone
2001 Siedler, Sebastian Tyskland 2. afdeling Szczecin
2001 Müller, Andreas Tyskland 2. afdeling Szczecin
2001 Lehmann, Jens Tyskland 2. afdeling Szczecin
2001 Bach, Christian Tyskland 2. afdeling Szczecin
2001 Vertongen, Lee Maxwell New Zealand 1. afdeling Cali
2001 Randall, Matthew New Zealand 1. afdeling Cali
2001 Henderson, Greg New Zealand 1. afdeling Cali
2001 Godfrey, Hayden New Zealand 1. afdeling Cali
2000 Vertongen, Lee Maxwell New Zealand 5. afdeling Ipoh
2000 Henderson, Greg New Zealand 5. afdeling Ipoh
2000 Cameron, Brendon Mark New Zealand 5. afdeling Ipoh
2000 Anderson, Gary New Zealand 5. afdeling Ipoh
2000 Trentini, Mauro Italien 4. afdeling Turin
2000 Collinelli, Andrea Italien 4. afdeling Turin
2000 Citton, Christiano Italien 4. afdeling Turin
2000 Capelli, Adler Italien 4. afdeling Turin
2000 Trentini, Mauro Italien 3. afdeling Mexico
2000 Quaranta, Ivan Italien 3. afdeling Mexico
2000 Collinelli, Andrea Italien 3. afdeling Mexico
2000 Benetton, Mario Italien 3. afdeling Mexico
2000 Vertongen, Lee Maxwell New Zealand 2. afdeling Cali
2000 Henderson, Greg New Zealand 2. afdeling Cali
2000 Carswell, Timothy New Zealand 2. afdeling Cali
2000 Anderson, Gary New Zealand 2. afdeling Cali
2000 Smyslov, Denis Rusland 1. afdeling Moskva
2000 Markov, Alexei Rusland 1. afdeling Moskva
2000 Karpets, Vladimir Rusland 1. afdeling Moskva
2000 Gritsoun, Edouard Rusland 1. afdeling Moskva
1999 Roberts, Luke Australien 5. afdeling Cali
1999 Lancaster, Brett Australien 5. afdeling Cali
1999 Grigg, Nigel Australien 5. afdeling Cali
1999 Brown, Graeme Australien 5. afdeling Cali
1999 Simonenko, Alexander Ukraine 4. afdeling Fiorenzuola
1999 Matveyev, Sergiy Ukraine 4. afdeling Fiorenzuola
1999 Fedenko, Aleksandr Ukraine 4. afdeling Fiorenzuola
1999 Chernyavskyy, Sergiy Ukraine 4. afdeling Fiorenzuola
1999 Rund, Thorsten Tyskland 3. afdeling Valencia
1999 Lademann, Christian Tyskland 3. afdeling Valencia
1999 Fulst, Guido Tyskland 3. afdeling Valencia
1999 Becke, Daniel Tyskland 3. afdeling Valencia
1999 Roberts, Luke Australien 2. afdeling Frisco
1999 Lancaster, Brett Australien 2. afdeling Frisco
1999 Grigg, Nigel Australien 2. afdeling Frisco
1999 Brown, Graeme Australien 2. afdeling Frisco
1999 Pommereau, Damien Frankrig 1. afdeling Mexico City
1999 Moreau, Christophe Frankrig 1. afdeling Mexico City
1999 Ermenault, Philippe Frankrig 1. afdeling Mexico City
1999 Bos, Cyril Frankrig 1. afdeling Mexico City
1998 Collinelli, Andrea Italien 4. afdeling Hyères
1998 Citton, Christiano Italien 4. afdeling Hyères
1998 Capelli, Adler Italien 4. afdeling Hyères
1998 Benetton, Mario Italien 4. afdeling Hyères
1998 Lademann, Christian Tyskland 3. afdeling Berlin
1998 Fulst, Guido Tyskland 3. afdeling Berlin
1998 Becke, Daniel Tyskland 3. afdeling Berlin
1998 Bartko, Robert Tyskland 3. afdeling Berlin
1998 Rogers, Michael Australien 2. afdeling Victoria
1998 Roberts, Luke Australien 2. afdeling Victoria
1998 Lyons, Timothy Australien 2. afdeling Victoria
1998 Lancaster, Brett Australien 2. afdeling Victoria
1998 Pommereau, Damien Frankrig 1. afdeling Cali
1998 Neuville, Jérôme Frankrig 1. afdeling Cali
1998 Merciris, Fabien Frankrig 1. afdeling Cali
1998 Flickinger, Andy Frankrig 1. afdeling Cali