Post Cuppen, Afdeling

År Cykelrytter Land Kommentar
2018 Vinjebo, Emil Nygaard Danmark 4. afdeling, Tikøb
2018 Bligaard Lyhne, Daniel Danmark 3. afdeling, Holbæk
2018 Larsen, Niklas Danmark 2. afdeling, Grindsted
2018 Vinther, Troels Rønning Danmark 1. afdeling, Herning (Grand Prix Herning kørt som 1. afdeling)
2017 Stokbro Nielsen, Andreas Danmark 4. afdeling, Horsens
2017 Anker Sørensen, Chris Danmark 3. afdeling, Holbæk
2017 Pedersen, Casper Phillip Danmark 2. afdeling, Lolland/Falster
2017 Carbel Svendgaard, Michael Danmark 1. afdeling, Herning (Grand Prix Herning kørt som 1. afdeling)
2016 Würtz Schmidt, Mads Danmark 4. afdeling, Randers
2016 Brøchner, Nicolai Danmark 3. afdeling, Sorø
2016 Vinther, Troels Rønning Danmark 2. afdeling, Bornholm
2016 Würtz Schmidt, Mads Danmark 1. afdeling, Herning (Grand Prix Herning kørt som 1. afdeling)
2015 Aaen Jørgensen, Jonas Danmark 5. afdeling, Helsinge
2015 Aaen Jørgensen, Jonas Danmark 4. afdeling, Sønderborg
2015 Cort Nielsen, Magnus Danmark 3. afdeling, Thy/Hanstholm
2015 Toft Madsen, Martin Danmark 2. afdeling, Nakskov (Enkeltstart)
2015 Kragh Andersen, Asbjørn Danmark 1. afdeling, Herning (Grand Prix Herning kørt som 1. afdeling)
2014 Würtz Schmidt, Mads Danmark 5. afdeling, Fredericia
2014 Quaade, Rasmus Christian Danmark 4. afdeling, Ballerup
2014 Øllegaard, Morten Danmark 3. afdeling, Greve
2014 Cort Nielsen, Magnus Danmark 2. afdeling, Bornholm
2014 Øllegaard, Morten Danmark 1. afdeling, Herning (Grand Prix Herning kørt som 1. afdeling)
2013 Foder, Daniel Holm Danmark 5. afdeling, Hammel
2013 Mørkøv, Michael Danmark 4. afdeling, Sengeløse
2013 Folsach, Casper Danmark 3. afdeling, Hørsholm
2013 Cort Nielsen, Magnus Danmark 2. afdeling, Vejen
2013 Steensen, André Danmark 1. afdeling, Aalborg
2012 Haugaard Jensen, Kristian Danmark 5. afdeling, Odder
2012 Mørkøv, Michael Danmark 4. afdeling, Roskilde
2012 Pedersen, Martin Danmark 3. afdeling, Holbæk
2012 Mørkøv, Michael Danmark 2. afdeling, Ringsted
2012 Lander, Sebastian Danmark 1. afdeling, Skive
2011 Norman Hansen, Lasse Danmark 5. afdeling, Præstø
2011 Valgren Andersen, Michael Danmark 4. afdeling, Thorsager
2011 Sørensen, Jimmi Danmark 3. afdeling, Haderslev
2011 Frisch, Andreas Danmark 2. afdeling, Randers
2011 Furlan, Angelo Italien 1. afdeling, Køge (To vindere)
2011 Aistrup, Nikola Danmark 1. afdeling, Køge (To vindere)
2010 Christensen, Mads Danmark 5. afdeling, Vordingborg
2010 Sørensen, Jimmi Danmark 4. afdeling, Hillerød
2010 Pedersen, Martin Danmark 3. afdeling, Aalborg
2010 Berling, Michael Danmark 2. afdeling, Sorø
2010 Christensen, Mads Danmark 1. afdeling, Vejle
2009 Nielsen, Philip Nicholas Danmark 5. afdeling, Vordingborg
2009 Larsen, Michael Danmark 4. afdeling, Lyngby
2009 Jebjerg, Kasper Danmark 3. afdeling, Thy
2009 Nielsen, Philip Nicholas Danmark 2. afdeling, Hillerød
2009 Bak, Glenn Danmark 1. afdeling, Rødekro
2008 Foder, Daniel Holm Danmark 5. afdeling, Odder
2008 Østergaard, Niki Danmark 4. afdeling, Sorø
2008 Jebjerg, Kasper Danmark 3. afdeling, Tikøb
2008 Klostergaard, Kasper Danmark 2. afdeling, Sønderborg
2008 Tronborg, Michael Danmark 1. afdeling, Lemvig
2007 Moe, Jacob Danmark 5. afdeling, Ordrup
2007 Moe, Jacob Danmark 4. afdeling, Sorø
2007 Madsen, Jens-Erik Danmark 3. afdeling, Randers
2007 Mortensen, Martin Danmark 2. afdeling, Grenaa
2007 Mortensen, Martin Danmark 1. afdeling, Kettinge
2006 Kollerup, Jacob Danmark 5. afdeling, Viborg
2006 Moe, Jacob Danmark 4. afdeling, Vejle
2006 Christiansen, Morten Voss Danmark 3. afdeling, Tikøb
2006 Nielsen, Jacob Danmark 2. afdeling, Slagelse
2006 Hansen, Jimmy Danmark 1. afdeling, Odder
2005 Bak, Glenn Danmark 5. afdeling, Odder
2005 Madsen, Jens-Erik Danmark 4. afdeling, Sorø
2005 Bøchman, Lasse Danmark 3. afdeling, Hanstholm
2005 Moe, Jacob Danmark 2. afdeling, Svendborg
2005 Gaarde, Peter Borg Danmark 1. afdeling, Ringsted
2004 Hansen, Jimmy Danmark 5. afdeling, Slagelse
2004 Madsen, Jens-Erik Danmark 4. afdeling, Viborg
2004 Moe, Jacob Danmark 3. afdeling, Værløse
2004 Jensen, Gøran Danmark 2. afdeling, Faaborg
2004 Moe, Jacob Danmark 1. afdeling, Odder
2003 Frederiksen, Lars Danmark 5. afdeling, Middelfart
2003 Rasmussen, Dennis Danmark 4. afdeling, Sorø
2003 Johansen, Allan Danmark 3. afdeling, Horsens
2003 Frederiksen, Lars Danmark 2. afdeling, Hanstholm
2003 Christiansen, Morten Voss Danmark 1. afdeling, Hillerød
2002 Jespersen, Jan Danmark 5. afdeling, Odder
2002 Knudsen, Morten Danmark 4. afdeling, Asnæs
2002 Michaelsen, Lars Danmark 3. afdeling, Nykøbing Falster
2002 Andresen, Allan Bo Danmark 2. afdeling, Svendborg
2002 Andresen, Allan Bo Danmark 1. afdeling, Horsens
2001 Hansen, Jimmy Danmark 5. afdeling, Nibe
2001 Michaelsen, Anders Danmark 4. afdeling, Sorø
2001 Petersen, Jørgen Bo Danmark 3. afdeling, Horsens
2001 Højgaard, Ari Danmark 2. afdeling, Asnæs
2001 Larsen, Nicolaj Bo Danmark 1. afdeling, Hillerød
2000 Jogert, Rune Norge 5. afdeling, Holbæk
2000 Jonasson, Danny Danmark 4. afdeling, Hammel
2000 Skelde, Michael Danmark 3. afdeling, Odder
2000 Jørgensen, René Danmark 2. afdeling, Ballerup
2000 Blaudzun, Michael Danmark 1. afdeling, Roskilde
1999 Jonasson, Danny Danmark 5. afdeling, Horsens
1999 Johansen, Allan Danmark 4. afdeling, Kalundborg
1999 Braikia, Tayeb Danmark 3. afdeling, Lyngby
1999 Larsen, Nicolaj Bo Danmark 2. afdeling, Grenaa
1999 Blaudzun, Michael Danmark 1. afdeling, Svendborg
1998 Rasmussen, Dennis Danmark 5. afdeling, Skanderborg
1998 Hamburger, Bo Danmark 4. afdeling, Odder
1998 Petersen, Søren Danmark 3. afdeling, Farum
1998 Sandstød, Michael Danmark 2. afdeling, Odense (Enkeltstart)
1998 Larsen, Nicolaj Bo Danmark 1. afdeling, Tølløse
1996 Bligaard Lyhne, Jørgen Danmark 5. afdeling, Hedehusene Fløng
1996 Rasmussen, Dennis Danmark 4. afdeling
1996 Kyneb, Mikael Danmark 3. afdeling, Esbjerg
1996 Petersen, Dani Danmark 2. afdeling, Sorø
1996 Rasmussen, Dennis Danmark 1. afdeling, Holstebro
1994 Pedersen, Alex Danmark 5. afdeling
1994 Rasmussen, Dennis Danmark 4. afdeling, Silkeborg
1994 Marcussen, Kim Danmark 3. afdeling, Sorø
1994 Smith, Brian Storbritannien 2. afdeling, Herning (Grand Prix Herning kørt som 2. afdeling)
1994 Larsen, Nicolaj Bo Danmark 1. afdeling, Kalundborg
1993 Skovlund Petersen, Jannik Danmark 5. afdeling
1993 Pedersen, Alex Danmark 4. afdeling, Holstebro
1993 Rasmussen, Dennis Danmark 3. afdeling, Herning (Grand Prix Herning kørt som 3. afdeling)
1993 Andersen, Christian Danmark 2. afdeling
1993 Høj, Frank Danmark 1. afdeling
1987 Møller, Claus Michael Danmark 6. afdeling, Grenaa
1987 Gam, Michael Danmark 5. afdeling, Aalborg
1987 Pedersen, Alex Danmark 4. afdeling, Lyngby
1987 Dalkvist, Tom Danmark 3. afdeling, Brøndby
1987 Pedersen, Alex Danmark 2. afdeling, Sorø
1987 Pedersen, Alex Danmark 1. afdeling, Svendborg