Dansk banestævne, Øvrige

År Cykelrytter Land Kommentar
2017 Aagaard Hansen, Tobias Danmark Odense stævne, Omnium Samlet efter Pointløb, B-klassen, 21.10.2017
2017 Aagaard Hansen, Tobias Danmark Odense stævne, Udskilningsløb, B-klassen, 21.10.2017
2017 Rasmussen, Alfred Danmark Odense stævne, Tempoløb (30 omgange) B-klassen, 21.10.2017
2017 Kingo Andersen, Bjarne Danmark Odense stævne, Scratch (30 omgange) B-klassen, 21.10.2017
2017 Aagaard Hansen, Tobias Danmark Odense stævne, Scratch (25 omgange) B-klassen, 4.11.2017
2017 Aagaard Hansen, Tobias Danmark Odense stævne, Spurtløb (15 omgange) B-klassen, 4.11.2017
2017 Hertz, Benjamin Danmark DBC Stævne, Scratch (30 omgange) B Klassen, 09.11.2017
2017 Kisum, Magnus Danmark DBC Stævne, Udskilningsløb, C-D Klassen, 09.11.2017
2017 Skjelmose Jensen, Mattias Danmark DBC Stævne, Udskilning (24 omgange) B Klassen, 09.11.2017
2017 Hermann, Anton Danmark DBC Stævne, Pointløb (24 omgange) C-D Klassen, 09.11.2017
2017 Schmidt, Trine Danmark Åbningsstævne Ballerup, Parløb med handicap (60 omgange) B/C/D-Klassen, 12.10.2017
2017 Dideriksen, Amalie Danmark Åbningsstævne Ballerup, Parløb med handicap (60 omgange) B/C/D-Klassen, 12.10.2017
2017 Malmberg, Matias Gunnar Danmark Åbningsstævne Ballerup, Scratch (40 omgange) 12.10.2017
2017 Hertz, Benjamin Danmark Åbningsstævne Ballerup, Udskilning, B-Klassen, 12.10.2017
2017 Andersen, Kasper Danmark Åbningsstævne Ballerup, Udskilning, C/D-Klassen, 12.10.2017
2017 Skjelmose Jensen, Mattias Danmark Åbningsstævne Ballerup, Scratch (30 omgange) B-Klassen, 12.10.2017
2017 Lund Andresen, Tobias Danmark Åbningsstævne Ballerup, Pointløb (24 omgange) C/D-Klassen, 12.10.2017
2017 Egehus, Frederik Danmark Åbningsstævne Ballerup, Pointløb (24 omgange) B-Klassen, 12.10.2017
2017 Kisum, Magnus Danmark Åbningsstævne Ballerup, Scratch (20 omgange) C-D Klassen, 12.10.2017
2017 Bendix Wimmelmann, Kristian Danmark DBC Stævne, Scratch (Ubekendt distance) 26.10.2017
2017 Egehus, Frederik Danmark DBC Stævne, Scratch (30 omgange) (B Klasse) 26.10.2017
2017 Lund Andresen, Tobias Danmark DBC Stævne, Pointløb (24 omgange) (C+D Klasse) 26.10.2017
2017 Byskov Sarbo, Andreas Danmark DBC Stævne, Udskilningsløb (B Klasse) 26.10.2017
2017 Bévort, Carl-Frederik Danmark DBC Stævne, Scratch (20 omgange) (C+D Klasse) 26.10.2017
2017 Rasmussen, Alfred Danmark Niels Fredborgs Æresløb (B-Klassen) Samlet
2017 Rasmussen, Alfred Danmark Niels Fredborgs Æresløb (B-Klassen) Udskilningsløb
2017 Ollerup Sall, Johannes Danmark Niels Fredborgs Æresløb (B-Klassen) Linieløb (10 omgange)
2017 Rasmussen, Alfred Danmark Niels Fredborgs Æresløb (B-Klassen) Pointløb (15 omgange)
2017 Thomsen, Jens Frederik Hesse Danmark Omnium (C-Klassen) Aarhus Cykelbane, 27.06.2017
2017 Andersen, Mads Danmark Omnium (B-Klassen) Aarhus Cykelbane, 27.06.2017
2017 Christiansen, Morten Voss Danmark Gunnar Asmussens Æresløb (B-klassen) Samlet
2017 Christiansen, Morten Voss Danmark Gunnar Asmussens Æresløb (B-klassen) 3. afdeling, Linjeløb
2017 Christiansen, Morten Voss Danmark Gunnar Asmussens Æresløb (B-klassen) 2. afdeling, Pointløb
2017 Christiansen, Morten Voss Danmark Gunnar Asmussens Æresløb (B-klassen) 1. afdeling, Udskilningsløb
2017 Kisum, Magnus Danmark Odense stævne, Parløb (60 omgange) B-klasse, 20.01.2017
2017 Heine, Oliver Danmark Odense stævne, Parløb (60 omgange) B-klasse, 20.01.2017
2017 Aagaard Hansen, Tobias Danmark Odense stævne, Linieløb over ukendt distance, 20.01.2017
2017 Aagaard Hansen, Tobias Danmark Odense stævne, Pointløb (20 omgange) 20.01.2017
2017 Aagaard Hansen, Tobias Danmark Odense stævne, Scratch (15 omgange) B-klasse, 13.01.2017
2017 Aagaard Hansen, Tobias Danmark Odense stævne, kombinationsløb - point og udskilningsløb (24 omgange) B-klasse, 13.01.2017
2017 Aagaard Hansen, Tobias Danmark Odense stævne, Pointløb (20 omgange) B-klasse, 13.01.2017
2017 Møller, Jan Danmark Master DM Sprint Omnium, H60
2017 Offersgaard, Jesper Falden Danmark Master DM Sprint Omnium, H50
2017 Dam Nielsen, Henrik Danmark Master DM Sprint Omnium, H40
2016 Hertz, Benjamin Danmark Nytårsstævne Ballerup, Scratch (20 omgange) Klasse C, 29.12.2016
2016 Høy, Simon Danmark Nytårsstævne Ballerup, Pointløb (24 omgange) Klasse D, 29.12.2016
2016 Hertz, Benjamin Danmark Nytårsstævne Ballerup, Udskilningsløb, Klasse C, 29.12.2016
2016 Frederiksen, Mark Danmark Nytårsstævne Ballerup, Scratch (20 omgange) Klasse D, 29.12.2016
2016 Andreasson, Sebastian Danmark Ballerup, Parløb (15 kilometer) B/C/D-Klassen, 15.12.2016
2016 Hertz, Benjamin Danmark Ballerup, Parløb (15 kilometer) B/C/D-Klassen, 15.12.2016
2016 Busk, Peter Danmark Ballerup, Scratch (24 omgange) C-klassen, 15.12.2016
2016 Stampe, Daniel Danmark Ballerup, Pointløb (30 omgange) D-klassen, 15.12.2016
2016 Wacker, Ludvig Anton Danmark Ballerup, Scratch (24 omgange) B-klassen, 15.12.2016
2016 Bendtsen, Tim Danmark Ballerup, Pointløb (30 omgange) C-klassen, 15.12.2016
2016 Stampe, Daniel Danmark Ballerup, Scratch (24 omgange) D-klassen, 15.12.2016
2016 Andreasson, Sebastian Danmark Ballerup, Pointløb (30 omgange), (C-Klassen) 01.12.2016
2016 Hansen, Marcus Sander Danmark Ballerup, Udskilningsløb (B-Klassen) 01.12.2016
2016 Andreasson, Sebastian Danmark Ballerup, Udskilningsløb (C-Klassen) 01.12.2016
2016 Hansen, Marcus Sander Danmark Ballerup, Pointløb (30 omgange), (B-Klassen) 01.12.2016
2016 Andreasson, Sebastian Danmark Ballerup, Parløb (100 omgange) (B/C/D-Klassen) 24.11.2016
2016 Hertz, Benjamin Danmark Ballerup, Parløb (100 omgange) (B/C/D-Klassen) 24.11.2016
2016 Hanssing, Jeppe Danmark Ballerup, Pointløb (B-Klassen) 24.11.2016
2016 Heine, Oliver Danmark Ballerup, Udskilningsløb (C-Klassen) 24.11.2016
2016 Killisperger, Johannes Danmark Ballerup, Tempopointløb (D-Klassen) 24.11.2016
2016 Greve, Matias Danmark Ballerup, Udskilningsløb (B-Klassen) 24.11.2016
2016 Erringsø, Frederik Danmark Ballerup, Tempopointløb (C-Klassen) 24.11.2016
2016 Hertz, Benjamin Danmark Ballerup, Udskilningsløb (C/U17) 01.11.2016
2016 Larsen, Mathias Alexander Erik Danmark Ballerup, Scratch (24 omgange), (B/U19) 01.11.2016
2016 Hansen, Marcus Sander Danmark Ballerup, Udskilningsløb (B/U19) 01.11.2016
2016 Hertz, Benjamin Danmark Ballerup, Scratch (24 omgange), (C/U17) 01.11.2016
2016 Killisperger, Johannes Danmark Ballerup, Pointløb (30 omgange), (C/D-Klassen) 27.10.2016
2016 Rasmussen, Mads Danmark Ballerup, Pointløb (30 omgange) 27.10.2016
2016 Andreasson, Sebastian Danmark Ballerup, Scratch (7,5 kilometer), (C-Klassen) 27.10.2016
2016 Schandorff Iwersen, Emil Danmark Ballerup, Pointløb (D-Klassen) 27.10.2016
2016 Wandahl, Frederik Danmark Ballerup, Udskilningsløb (B-Klassen) 27.10.2016
2016 Hertz, Benjamin Danmark Ballerup, Udskilningsløb (C-Klassen) 27.10.2016
2016 Petterson, Nikolaj Danmark Ballerup, Scratch (7,5 kilometer), (D-Klassen) 27.10.2016
2016 Solgaard Nielsen, Alexander Danmark Peder Pedersens Mindeløb, Parløb (B-Klassen)
2016 Bolund Falkø, Silas Danmark Peder Pedersens Mindeløb, Parløb (B-Klassen)
2016 Skivild, Robin Juel Danmark Peder Pedersens Mindeløb (C-Klassen), omnium, Samlet
2016 Skivild, Robin Juel Danmark Peder Pedersens Mindeløb (C-Klassen), omnium, 3. afd., scratch (15 omgange)
2016 Skivild, Robin Juel Danmark Peder Pedersens Mindeløb (C-Klassen), omnium, 2. afd., Pointløb (15 omgange)
2016 Skivild, Robin Juel Danmark Peder Pedersens Mindeløb (C-Klassen), omnium, 1. afd., Udskilningsløb
2016 Erringsøe, Thomas Danmark Peder Pedersens Mindeløb (B-Klassen), omnium, Samlet
2016 Erringsøe, Thomas Danmark Peder Pedersens Mindeløb (B-Klassen), omnium, 3. afd., Pointløb (20 omgange)
2016 Due Kristensen, Mads Danmark Peder Pedersens Mindeløb (B-Klassen), omnium, 2. afd., Udskilningsløb
2016 Erringsøe, Thomas Danmark Peder Pedersens Mindeløb (B-Klassen), omnium, 1. afd., Scratch (20 omgange)
2016 Kisum, Magnus Danmark Odense stævne, Parløb (60 omgange) B-klasse, 23.10.2016
2016 Heine, Oliver Danmark Odense stævne, Parløb (60 omgange) B-klasse, 23.10.2016
2016 Wandahl, Frederik Danmark Odense stævne, Udskilningsløb, 23.10.2016
2016 Perto, Rasmus Nygaard Danmark Odense stævne, Kombinationsløb (20 omgange) 23.10.2016
2016 Wandahl, Frederik Danmark Odense stævne, Kombinationsløb (30 omgange) 23.10.2016
2016 Thomsen, Frederik Danmark Odense stævne, Pointløb (30 omgange) 23.10.2016
2016 Funder Ramstein, Brian Danmark Odense stævne, Udskilningsløb, 23.10.2016
2016 Andreasson, Sebastian Danmark Åbningsløb Ballerup, Parløb (60 omgange) C-klasse, 13.10.2016
2016 Hertz, Benjamin Danmark Åbningsløb Ballerup, Parløb (60 omgange) C-klasse, 13.10.2016
2016 Hertz, Benjamin Danmark Åbningsløb Ballerup, Pointløb (30 omgange) C-klasse, 13.10.2016
2016 Price-Pejtersen, Johan Danmark Åbningsløb Ballerup, Scratch (30 omgange) B-klasse, 13.10.2016
2016 Rønhede, Thorolf Danmark Åbningsløb Ballerup, Scratch (20 omgange) C-klasse, 13.10.2016
2016 Mollerup, Martin Omarsson Danmark Åbningsløb Ballerup, Udskilningsløb, B-klasse, 13.10.2016
2016 Hertz, Benjamin Danmark Åbningsløb Ballerup, Udskilningsløb, C-klasse, 13.10.2016
2016 Rosing, Magnus Tuxen Danmark Åbningsløb Ballerup, Pointløb (30 omgange) B-klasse, 13.10.2016
2016 Aagaard Hansen, Tobias Danmark Åbningsstævne Odense, Parløb (40 omgange) B-klasse, 09.10.2016
2016 Klinge, Aksel Danmark Åbningsstævne Odense, Parløb (40 omgange) B-klasse, 09.10.2016
2016 Malmberg, Matias Gunnar Danmark Åbningsstævne Odense, Udskilningsløb, B-klasse, 09.10.2016
2016 Perto, Jonas Nygaard Danmark Åbningsstævne Odense, Scratch (15 omgange) C-klasse, 09.10.2016
2016 Malmberg, Matias Gunnar Danmark Åbningsstævne Odense, Scratch (20 omgange) B-klasse, 09.10.2016
2016 Perto, Jonas Nygaard Danmark Åbningsstævne Odense, Spurtløb (15 omgange) C-klasse, 09.10.2016
2016 Malmberg, Matias Gunnar Danmark Åbningsstævne Odense, Pointløb (24 omgange) B-klasse, 09.10.2016
2016 Perto, Jonas Nygaard Danmark Åbningsstævne Odense, Udskilningsløb C-klasse, 09.10.2016
2016 Moberg Jørgensen, Christian Danmark Gert Franks Æresløb (B-Finale)
2016 Helleshøj Buch, Svend Danmark GP Frederikshøj Omnium Aarhus, Samlet, Klasse B, 04.06.2016
2016 Lyngbye, Jan Birke Danmark GP Frederikshøj Omnium Aarhus, 3. afdeling Pointløb, Klasse B, 04.06.2016
2016 Helleshøj Buch, Svend Danmark GP Frederikshøj Omnium Aarhus, 2. afdeling Scratch, Klasse B, 04.06.2016
2016 Helleshøj Buch, Svend Danmark GP Frederikshøj Omnium Aarhus, 1. afdeling Udskilningsløb, Klasse B, 04.06.2016
2016 Ranneries, Christian Danmark Omnium Aarhus, Samlet, Klasse B, 03.06.2016
2016 Johansen, Amund Norman Otto Danmark Omnium Aarhus, 3. afdeling Spurtløb, Klasse B, 03.06.2016
2016 Ranneries, Christian Danmark Omnium Aarhus, 2. afdeling Udskilningsløb, Klasse B, 03.06.2016
2016 Ranneries, Christian Danmark Omnium Aarhus, 1. afdeling Scratch, Klasse B, 03.06.2016
2016 Berling, Michael Danmark Omnium sammenlagt, B-klasse, 30/1-2016
2016 Rosenmeyer, Frederik Danmark Pointløb, B-klasse, 30/1-2016
2016 Berling, Michael Danmark Udskilningsløb, B-klasse, 30/1-2016
2016 Price-Pejtersen, Johan Danmark Scratch, B-klasse, 30/1-2016
2016 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Scratch (380 meter) 21.01.2016
2016 Wulff Frederiksen, Brian Danmark Scratch (4 kilometer) B-klassen, 21.01.2016
2016 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Supersprint (1.250 meter) 21/1-2016
2015 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Scratch (380 meter) 03.12.2015
2015 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Supersprint (5 omgange) 03.12.2015
2015 Haislund, Gustav Danmark Udskilningsløb Klasse B, 19.11.2015
2015 Åkerstrøm, Dion Danmark Supersprint (5 omgange) 19.11.2015
2015 Haislund, Gustav Danmark Pointløb (24 omgange) Klasse B, 19.11.2015
2015 Thestrup, Kenneth Danmark Scratch (24 omgange) Klasse B, 19.11.2015
2015 Franzpötter, Bernhard Danmark Sprint (2) 03.11.2015
2015 Risom, Tobias Danmark Scratch (24 omgange) Klasse B, 03.11.2015
2015 Franzpötter, Bernhard Danmark Sprint (1) 03.11.2015
2015 Joensen, Jakob Danmark Supersprint 27.10.15
2015 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Keirin 27.10.15
2015 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Scratch 27.10.15
2015 Hartvigsen, Sebastian Danmark Barbadospointløb, Klasse-B 27.10.15
2015 Kron, Lars Erik Danmark Scratch, Klasse-B 27.10.15
2015 Hartvigsen, Sebastian Danmark Udskilningsløb, Klasse-B 27.10.15
2015 Skovgaard, Mikkel Hjordkvist Danmark Niels Fredborgs Æresløb, Samlet (B-klassen)
2015 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Kay Werners Mindeløb, Sprint Heat (2)
2015 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Kay Werners Mindeløb, Pointløb
2015 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Kay Werners Mindeløb, Sprint Heat (1)
2015 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Kay Werners Mindeløb, Scratch
2015 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Kay Werners Mindeløb, Sprinter Omnium
2015 Franzpötter, Bernhard Danmark Gigantspurt (1,25 kilometer) 22/1-15
2015 Franzpötter, Bernhard Danmark Keirin, 22/1-15
2015 Åkerstrøm, Dion Danmark Scratch (391 meter) 22/1-15
2015 Bendtsen, Tim Danmark Scratch (4 kilometer) 22/1-15
2015 Sørensen, Kim Danmark Italiensk jagtløb, 22/1-15
2015 Sehested, Marc Danmark Italiensk jagtløb, 22/1-15
2015 Petersen, Nicolai Danmark Italiensk jagtløb, 22/1-15
2015 Petersen, Nicolai Danmark Pointhandicap (4 kilometer) 22/1-15
2015 Åkerstrøm, Dion Danmark Keirin, 8/1-2015
2015 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Scratch (391 meter) 8/1-2015
2015 Trøigaard, Flemming Danmark Pointhandicap (4,5 kilometer) Klasse B, 8/1-2015
2015 Haislund, Gustav Danmark Scratch (4 kilometer) Klasse B, 8/1-2015
2014 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Keirin, 14/12-14
2014 Åkerstrøm, Dion Danmark Holdsprint, 13/12-14
2014 Franzpötter, Bernhard Danmark Holdsprint, 13/12-14
2014 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Holdsprint, 13/12-14
2014 Haislund, Gustav Danmark Spurtløb, Klasse B, 04/12-14
2014 Nykvist Larsen, Christian Danmark Pointløb, Klasse B, 04/12-14
2014 Frank, Martin Holritz Danmark Omnium, Odense, 23/11-14
2014 Frank, Martin Holritz Danmark Udskilningsløb, Odense, 23/11-14
2014 Frank, Martin Holritz Danmark Scratch (20 omgange) Odense, 23/11-14
2014 Frank, Martin Holritz Danmark Pointløb (30 omgange) Odense, 23/11-14
2014 Olander Hjort, Mads Danmark Parløb (40 kilometer) U/19 og Klasse B, 27/11-14
2014 Dahl Pedersen, Mathias Danmark Parløb (40 kilometer) U/19 og Klasse B, 27/11-14
2014 Wallin, Rasmus Bøgh Danmark Holdforfølgelsesløb, Cycling Elite Copenhagen - Amager, 27/11-14
2014 Stokbro Nielsen, Andreas Danmark Holdforfølgelsesløb, Cycling Elite Copenhagen - Amager, 27/11-14
2014 Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj Danmark Holdforfølgelsesløb, Cycling Elite Copenhagen - Amager, 27/11-14
2014 Bohé Jørgensen, Frederik Danmark Holdforfølgelsesløb, Cycling Elite Copenhagen - Amager, 27/11-14
2014 Haislund, Gustav Danmark Scratch (24 omgange) Klasse B, 27/11-14
2014 Bendtsen, Tim Danmark Udskilningsløb, Klasse B, 27/11-14
2014 Kaimer Eriksen, Kristian Danmark Parløb, Odense, B-klasse 16.11.2014
2014 Johansen Graungaard, Julius Danmark Parløb, Odense, B-klasse 16.11.2014
2014 Johansen Graungaard, Julius Danmark Cykelbanernes Cup, mini-omnium, Odense, C-klasse 16.11.2014
2014 Berling, Michael Danmark Cykelbanernes Cup, mini-omnium, Odense, B-klasse 16.11.2014
2014 Bendtsen, Tim Danmark Først til mølle, Klasse B, 01/11-2014
2014 Jensen, Kim Bo Danmark Linieløb med Derny, Klasse B (5 kilometer) 01/11-2014
2014 Scharling, Henrik Danmark Scratch Klasse B (24 omgange) 23/10-14
2014 Jensen, Kim Bo Danmark Udskilningsløb Klasse B, 23/10-14
2014 Wallin, Rasmus Bøgh Danmark Claus Dalsgaards 4000m Holdmatch, CEC Amager, 23/10-14
2014 Stokbro Nielsen, Andreas Danmark Claus Dalsgaards 4000m Holdmatch, CEC Amager, 23/10-14
2014 Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj Danmark Claus Dalsgaards 4000m Holdmatch, CEC Amager, 23/10-14
2014 Bak Klaris, Magnus Danmark Claus Dalsgaards 4000m Holdmatch, CEC Amager, 23/10-14
2014 Johansen Graungaard, Julius Danmark Omnium, Klasse C, 9/10-14
2014 Berling, Michael Danmark Omnium, Klasse B, 9/10-14
2014 Jensen, Kim Bo Danmark Scratch (14 omgange) Klasse B, 9/10-14
2014 Lilliendal, Anders Danmark Scratch (12 omgange) Klasse C, 9/10-14
2014 Berthol Hansen, Timothy Danmark Udskilningsløb, Klasse B, 9/10-14
2014 Johansen Graungaard, Julius Danmark Pointløb, Klasse C (20 omgange) 9/10-14
2014 Larsen, Mathias Alexander Erik Danmark Udskilningsløb, Klasse C, 9/10-14
2014 Dahl Pedersen, Mathias Danmark Pointløb, Klasse B (24 omgange) 9/10-14
2014 Berthol Hansen, Timothy Danmark Handicapparløb (40 minutter) 13/2-14
2014 Mørkøv, Jacob Danmark Handicapparløb (40 minutter) 13/2-14
2014 Petersen, Nicolai Danmark Pointhandicap (24 omgange) 13/2-14
2014 Franzpötter, Bernhard Danmark Keirin, 13/2-14
2014 Åkerstrøm, Dion Danmark Holdsprint, 13/2-14
2014 Trøigaard, Flemming Danmark Holdsprint, 13/2-14
2014 Franzpötter, Bernhard Danmark Holdsprint, 13/2-14
2014 Frank, Martin Holritz Danmark Udskilningsløb, 13/2-14
2014 Mikkelsen, Christian Danmark Parløb (20 kilometer) 23/1-14
2014 Mielke, Anders Danmark Parløb (20 kilometer) 23/1-14
2014 Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj Danmark Italiensk jagtløb, 23/1-14
2014 Damberg, Kristoffer G. Danmark Italiensk jagtløb, 23/1-14
2014 Jensen, Kim Bo Danmark Italiensk jagtløb, 23/1-14
2014 Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj Danmark Keirin (8 omgange) 23/1-14
2013 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark Parløb (20 kilometer) 30/12-13
2013 Kron, Andreas Lorentz Danmark Parløb (20 kilometer) 30/12-13
2013 Ravn Olsen, Stefan Danmark Scratch (5 kilometer) 30/12-13
2013 Bjerg, Mikkel Bækø Danmark Pointhandicap (24 omgange) 30/12-13
2013 Rosager, Oscar Bjørn Danmark Parløb (12,5 kilometer) 12/12-13
2013 Cronqvist, Tim Vang Danmark Parløb (12,5 kilometer) 12/12-13
2013 Berthol Hansen, Timothy Danmark Udskilningsløb, 12/12-13
2013 Tolstøj Sichelkow, Christoffer Danmark Parløb (12,5 kilometer) 5/12-13
2013 Bjerg, Mikkel Bækø Danmark Parløb (12,5 kilometer) 5/12-13
2013 Rosager, Oscar Bjørn Danmark Handicap race (6 omgange) 5/12-13
2013 Ravn Olsen, Stefan Danmark Barbados-pointløb (14 omgange) 5/12-13
2013 Berthol Hansen, Timothy Danmark Linieløb over ukendt distance, 5/12-13
2013 Berthol Hansen, Timothy Danmark Linieløb (3 kilometer) 5/12-13
2013 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark Parløb (15 kilometer) 21/11-13
2013 Kron, Andreas Lorentz Danmark Parløb (15 kilometer) 21/11-13
2013 Joensen, Jakob Danmark Keirin (8 omgange) 21/11-13
2013 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Keirin (8 omgange) 21/11-13
2013 Franzpötter, Bernhard Danmark Keirin (8 omgange) 21/11-13
2013 Lindberg Mortensen, Mathias Danmark Udskilningsløb, 21/11-13
2013 Kaimer Eriksen, Kristian Danmark Scratch (3 kilometer) 21/11-13
2013 Olander Hjort, Mads Danmark Parløb (15 kilometer) 7/11-13
2013 Dahl Pedersen, Mathias Danmark Parløb (15 kilometer) 7/11-13
2013 Berthol Hansen, Timothy Danmark Handicap race (6 omgange) 7/11-13
2013 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark Parløb (15 kilometer) 31/10-13
2013 Kron, Andreas Lorentz Danmark Parløb (15 kilometer) 31/10-13
2013 Erringsøe, Thomas Danmark Udskilningsløb, 31/10-13
2013 Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj Danmark Parløbs Handicap (25 kilometer) 21/2-13
2013 Wallin, Rasmus Bøgh Danmark Parløbs Handicap (25 kilometer) 21/2-13
2013 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark Parløb (20 kilometer) 21/2-13
2013 Nykvist Larsen, Christian Danmark Parløb (20 kilometer) 21/2-13
2013 Ravn Olsen, Stefan Danmark Udskilningsløb, 21/2-13
2013 Hartvigsen, Sebastian Danmark Linieløb (5 kilometer med Derny i 4 kilometer) 21/2-13
2013 Nykvist Larsen, Christian Danmark Handicap Race (10 omgange) 21/2-13
2013 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark Handicap Race (10 omgange) 21/2-13
2013 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark Parløb (20 kilometer) 17/1-13
2013 Nykvist Larsen, Christian Danmark Parløb (20 kilometer) 17/1-13
2013 Ravnsholt Olsen, Emil Danmark Italiensk jagtløb (12 omgange) 17/1-13
2013 Schmidt, Lars Danmark Italiensk jagtløb (12 omgange) 17/1-13
2013 Munch, Michael Danmark Italiensk jagtløb (12 omgange) 17/1-13
2013 Jensen, Kim Bo Danmark Italiensk jagtløb (12 omgange) 17/1-13
2013 Hartvigsen, Sebastian Danmark Italiensk jagtløb (12 omgange) 17/1-13
2013 Lund, Magnus Damsbo Danmark Italiensk jagtløb (12 omgange) 17/1-13
2013 Kron, Andreas Lorentz Danmark Udskilningsløb, 17/1-13
2013 Hartvigsen, Sebastian Danmark Barbados-pointløb (15 omgange) 17/1-13
2013 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark Linieløb (3 kilometer, 2 med derny) 17/1-13
2013 Dahl Pedersen, Mathias Danmark Linieløb (3 kilometer, 2 med derny) 17/1-13
2013 Ravnsholt Olsen, Emil Danmark Scratch (16 omgange) 17/1-13
2013 Dahl Pedersen, Mathias Danmark Pointshandicap (24 omgange) 17/1-13
2013 Michelsen, Jacob Danmark Pointshandicap (24 omgange) 17/1-13
2013 Dideriksen, Amalie Danmark Udskilningsløb, 10/1-13
2013 Bugge Andersen, Mads Danmark Barbados pointløb (20 omgange) 10/1-13
2013 Sørensen, Nichlas Eberhardt Danmark Linieløb (4 kilometer med derny) 10/1-13
2013 Liljeroth, Lars Danmark Udskilningsløb, 10/1-13
2013 Thomsen, Steffen Danmark Derny Pace (7,5 kilometer) 10/1-13
2012 Dahl Pedersen, Mathias Danmark Scratch, 29/12-12
2012 Thurup Laursen, Mathias Emil Danmark Scratch, 29/12-12
2012 Andersen, Bjarke Danmark Pointhandicap (24 omgange) 29/12-12
2012 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark Pointhandicap (24 omgange) 29/12-12
2012 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark Parløb (15 kilometer) 6/12-12
2012 Nykvist Larsen, Christian Danmark Parløb (15 kilometer) 6/12-12
2012 Johansson, Mathis Danmark Pointhandicap (24 omgange) 6/12-12
2012 Mørkøv, Jacob Danmark Parløb (30 minutter) 15/11-12
2012 Bigum, Simon Danmark Parløb (30 minutter) 15/11-12
2012 Ravnsholt Olsen, Emil Danmark Handicap (8 omgange) 15/11-12
2012 Trøigaard, Flemming Danmark Udskilningsløb / Linieløb, 15/11-12
2012 Ravnsholt Olsen, Emil Danmark Scratch (4 kilometer) 15/11-12
2012 Mørkøv, Jacob Danmark Parløb (15 kilometer) 8/11-12
2012 Bigum, Simon Danmark Parløb (15 kilometer) 8/11-12
2012 Stokbro Nielsen, Andreas Danmark Parløb (15 kilometer) 8/11-12
2012 Dideriksen, Amalie Danmark Parløb (15 kilometer) 8/11-12
2012 Ravn Olsen, Stefan Danmark Barbados pointløb (18 omgange) 8/11-12
2012 Franzpötter, Bernhard Danmark Sprint, 8/11-12
2012 Sørensen, Jonathan Balsløw Danmark Parløb (15 kilometer) 25/10-12
2012 Rahbæk Petersen, Magnus Danmark Parløb (15 kilometer) 25/10-12
2012 Rasch Jensen, Marc Danmark Handicap løb (8 omgange) 25/10-12
2012 Dall-Jepsen, Andreas Danmark Udskilningsløb, 25/10-12
2012 Lindberg Mortensen, Mathias Danmark Scratch (5 kilometer) 25/10-12
2012 Hartvig, Daniel Henning Danmark Parløb (20 kilometer) 19/1-12
2012 Dideriksen, Amalie Danmark Parløb (20 kilometer) 19/1-12
2012 Sørensen, Jørgen Danmark Scratch (5 kilometer) 19/1-12
2012 Wallin, Rasmus Bøgh Danmark Udskilningsløb, 19/1-12
2012 Rasch Jensen, Marc Danmark Linieløb m. Derny (4 kilometer) 19/1-12
2012 Pedersen, Casper Phillip Danmark Scratch (5 kilometer) 19/1-12
2012 Christiansen, Claus Danmark Pointhandicap (24 omgange) 19/1-12
2012 Bak Klaris, Magnus Danmark Udskilningsløb, 12/1-12
2012 Rasch Jensen, Marc Danmark Udskilningsløb, 12/1-12
2011 Pedersen, Casper Phillip Danmark Parløb (15 kilometer) 15/12-11
2011 Wallin, Rasmus Bøgh Danmark Parløb (15 kilometer) 15/12-11
2011 Franzpötter, Bernhard Danmark Keirin, 15/12-11
2011 Pedersen, Casper Phillip Danmark Parløb (15 kilometer), 1/12-11
2011 Wallin, Rasmus Bøgh Danmark Parløb (15 kilometer), 1/12-11
2011 Pedersen, Casper Phillip Danmark Derny-Pace (5 kilometer), 1/12-11
2011 Pedersen, Casper Phillip Danmark Parløb (15 kilometer), 17/11-11
2011 Wallin, Rasmus Bøgh Danmark Parløb (15 kilometer), 17/11-11
2011 Juel Jensen, Casper Danmark Udskilningsløb, 17/11-11
2011 Lander, Alexander Danmark Pointhandicap (16 omgange), 17/11-11
2011 Franzpötter, Bernhard Danmark Keirin (8 omgange), 17/11-11
2011 Franzpötter, Bernhard Danmark Sprint, 17/11-11
2011 Møller Nielsen, Mathias Danmark Handicap (12 omgange), 17/11-11
2011 Berner, Kenneth Danmark Scratch (4 kilometer), 23/10-11
2011 Wårsøe, Emil Danmark Pointhandicap (16 omgange), 23/10-11
2011 Schmidt, Lars Danmark Derny pace (6 kilometer), 23/10-11
2011 Nykvist Larsen, Christian Danmark Udskilningsløb, 23/10-11
2011 Thomsen, Steffen Danmark Derny pace (6 kilometer), 23/10-11
2011 Berner, Kenneth Danmark Pointhandicap (16 omgange), 23/10-11
2011 Lander, Alexander Danmark Parløbs handicap (40 minutter), 23/10-11
2011 Krigbaum, Mathias Wickmann Danmark Parløbs handicap (40 minutter), 23/10-11
2011 Pedersen, Casper Phillip Danmark Barbados-pointløb (16 omgange), 13/10-11
2011 Wallin, Rasmus Bøgh Danmark Udskilningsløb, 13/10-11
2011 Schmidt, Lars Danmark Scratch (16 omgange), 13/10-11
2011 Rasch Jensen, Marc Danmark Parløb (50 omgange) 27/1-11
2011 Hansen, Kenni Danmark Parløb (50 omgange) 27/1-11
2011 Franzpötter, Bernhard Danmark Linieløb, 27/1-11
2011 Hansen, Kenni Danmark Udskilningsløb, 27/1-11
2011 Franzpötter, Bernhard Danmark Scratch (3 kilometer) 27/1-11
2011 Hansen, Kenni Danmark Barbados pointløb (16 omgange) 27/1-11
2011 Juel Jensen, Casper Danmark Pointshandicap (24 omgange) 20/1-11
2011 Greve, Matias Danmark 3 kilometer (2 kilometer m. motor) 13/1-11
2011 Wallin, Rasmus Bøgh Danmark Udskilningsløb, 13/1-11
2010 Hansen, Heine Winding Danmark Pointshandicap (18 omgange) 30/12-10
2010 Wang, Emil Danmark Parløb (10 kilometer) 16/12-10
2010 Nielsen, Andreas Pihl Danmark Parløb (10 kilometer) 16/12-10
2010 Sterobo, Rasmus Brandstrup Danmark Pointshandicap (10 omgange) 16/12-10
2010 Pedersen, Casper Phillip Danmark Linieløb (10 omgange) 16/12-10
2010 Hamburger Holm, Kristian Danmark Scratch (4 kilometer), 02/12-10
2010 Wallin, Rasmus Bøgh Danmark Pointløb (18 omgange), 02/12-10
2010 Juel Jensen, Casper Danmark Pointløb (24 omgange), 02/12-10
2010 Hamburger Holm, Kristian Danmark Parudskilningsløb, 02/12-10
2010 Wallin, Rasmus Bøgh Danmark Parudskilningsløb, 02/12-10
2010 Møller Nielsen, Mathias Danmark Udskilningsløb, 18/11-10
2010 Bigum, Simon Danmark Udskilningsløb, 18/11-10
2010 Franzpötter, Bernhard Danmark 3 mandssprint (3 omgange) 18/11-10
2010 Folsach, Casper Danmark Derny Pace (7,5 kilimeter) 18/11-10
2010 Sterobo, Rasmus Brandstrup Danmark Pointløb (24 omgange), 18/11-10
2010 Helleskov Busk, Elias Danmark Pointløb (18 omgange), 18/11-10
2010 Overgaard Amdi Pedersen, Nicklas Danmark Cup Danmark, Samlet
2010 Thomsen, Steffen Danmark Cup Danmark, 6. afd. (Klasse B) Udskilningsløb
2010 Thomsen, Steffen Danmark Cup Danmark, 6. afd. (Klasse B) Pointløb (8 kilometer)
2010 Mielke, Daniel Danmark Cup Danmark, 6. afd. (Klasse B) Linieløb (6 kilometer)
2010 Thomsen, Ulrik Danmark Cup Danmark, 5. afd. (Klasse B) Udskilningsløb
2010 Thomsen, Steffen Danmark Cup Danmark, 5. afd. (Klasse B) Pointløb (8 kilometer)
2010 Damgaard, Andreas Danmark Cup Danmark, 5. afd. (Klasse B) Linieløb (6 kilometer)
2010 Liljeroth, Lars Danmark Udskilningsløb, 7/1-10
2010 Schmidt, Lars Danmark Scratch (4 kilometer), 14/1-10
2010 Franzpötter, Bernhard Danmark Sprint, 14/1-10
2010 Åkerstrøm, Lasse Danmark Handicap, 21/1-10
2010 Franzpötter, Bernhard Danmark Sprint, 21/1-10
2010 Bradtberg, Thore Danmark Keirin (8 omgange), 21/1-10
2009 Bigum, Simon Danmark Cup Danmark (Klasse B) 2. afd., Udskilningsløb
2009 Bigum, Simon Danmark Cup Danmark (Klasse B) 2. afd., Pointløb (8 kilometer)
2009 Frank, Philip Danmark Cup Danmark (Klasse B) 2. afd., Linieløb (6 kilometer)
2009 Bigum, Simon Danmark Cup Danmark, 5. afd. (Klasse B) Udskilningsløb
2009 Bigum, Simon Danmark Cup Danmark, 5. afd. (Klasse B) Pointløb (20 omgange)
2009 Bigum, Simon Danmark Cup Danmark, 5. afd. (Klasse B) Linieløb (15 omgange)
2009 Hansen, Heine Winding Danmark Pointhandicap (16 omgange) 15/1-09
2009 Hansen, Heine Winding Danmark Scratch (4 kilometer) 15/1-09
2009 Øllegaard, Morten Danmark Klubmatch i 4000 meter holdforfølgelsesløb, Team Comeat-Ride4fun, 8/3-09
2009 Rasmussen, Jack Danmark Klubmatch i 4000 meter holdforfølgelsesløb, Team Comeat-Ride4fun, 8/3-09
2009 Lauge Jensen, Mike Danmark Klubmatch i 4000 meter holdforfølgelsesløb, Team Comeat-Ride4fun, 8/3-09
2009 Hammer Larsen, Martin Danmark Klubmatch i 4000 meter holdforfølgelsesløb, Team Comeat-Ride4fun, 8/3-09
2009 Kreutzfeldt, Christian Danmark Parløb (30 minutter), 8/3-09
2009 Greve, Matias Danmark Parløb (30 minutter), 8/3-09
2009 Bigum, Simon Danmark Cup Danmark (Klasse B) 1. afd., Udskilningsløb
2009 Bigum, Simon Danmark Cup Danmark (Klasse B) 1. afd., Pointløb (8 kilometer)
2009 Frank, Philip Danmark Cup Danmark (Klasse B) 1. afd., Linieløb (6 kilometer)
2009 Bigum, Simon Danmark Progressivt pointløb (16 omgange), 5/11-09
2009 Mørkøv, Jacob Danmark Scratch (4 kilometer), 5/11-09
2009 Hansen, Heine Winding Danmark Pointløb (24 omgange), 5/11-09
2009 Jessen, Kasper Lindholm Danmark Keirin, 5/11-09
2009 Jessen, Kasper Lindholm Danmark Sprint, 5/11-09
2009 Sterobo, Rasmus Brandstrup Danmark Handicap, 15/11-09
2009 Jessen, Kasper Lindholm Danmark Banerytternes Understøttelsesforenings Løb
2009 Jessen, Kasper Lindholm Danmark Sprint, 15/11-09
2009 Bigum, Simon Danmark Cup Danmark (Klasse B) Finale, Samlet
2009 Bigum, Simon Danmark Cup Danmark (Klasse B) Finale, Udskilningsløb
2009 Degn Larsen, Casper Danmark Cup Danmark (Klasse B) Finale, Pointløb (8 kilometer)
2009 Degn Larsen, Casper Danmark Cup Danmark (Klasse B) Finale, Linieløb (6 kilometer)
2008 Schmidt, Lars Danmark Progressivt pointsløb (16 omgange)10/1-08
2008 Enevoldsen, Laurits Danmark Australsk parforfølgelsesløb (20 omgange) 10/1-08
2008 Bigum, Simon Danmark Australsk parforfølgelsesløb (20 omgange) 10/1-08
2008 Hansen, Martin Danmark Scratch (4 kilometer) 10/1-08
2008 Rydicher, Mads Strange Danmark Vintermesterskab i keirin, 10/1-08
2008 Franzpötter, Kim Danmark Scratch (4 kilometer) 17/1-08
2008 Refsgaard, Sebastian Danmark Progressivt pointløb (16 omgange) 17/1-08
2008 Lollesgaard, Martin Frost Danmark Scratch (4 kilometer) 17/1-08
2008 Franzpötter, Kim Danmark Udskilningsløb, 17/1-08
2008 Quaade, Rasmus Christian Danmark Pointhandicap (24 omgange) 3/4-08
2008 Bugge Andersen, Mads Danmark Scratch (4 kilometer) 3/4-08
2008 Franzpötter, Bernhard Danmark Sprint, 3/4-08
2008 Mørkøv, Jesper Danmark Klubmatch 4000 meter holdforfølgelsesløb, Team Odense Energi, 3/4-08
2008 Lollesgaard, Martin Frost Danmark Klubmatch 4000 meter holdforfølgelsesløb, Team Odense Energi, 3/4-08
2008 Linde Jørgensen, Kasper Danmark Klubmatch 4000 meter holdforfølgelsesløb, Team Odense Energi, 3/4-08
2008 Hansen, Martin Danmark Klubmatch 4000 meter holdforfølgelsesløb, Team Odense Energi, 3/4-08
2008 Greve, Matias Danmark Cup Danmark (Klasse B) 3. afdeling, Udskilningsløb
2008 Norman Hansen, Lasse Danmark Cup Danmark (Klasse B) 3. afdeling, Pointløb (8 kilometer)
2008 Franzpötter, Kim Danmark Cup Danmark (Klasse B) 3. afdeling, Linieløb (6 kilometer)
2008 Norman Hansen, Lasse Danmark Cup Danmark (Klasse B) Finale, Udskilningsløb
2008 Refsgaard, Sebastian Danmark Cup Danmark (Klasse B) Finale, Linieløb (6 kilometer)
2008 Norman Hansen, Lasse Danmark Cup Danmark (Klasse B) Finale, Pointløb (8 kilometer)
2008 Greve, Matias Danmark Cup Danmark (Klasse B) Finale, Samlet
2008 Thomsen, Ulrik Danmark Udskilningsløb, 13/11-08
2008 Åkerstrøm, Dion Danmark Sprint, 13/11-08
2008 Garst, Jan Danmark B.U.s præmieløb, Parløb (15 kilometer) 27/11-08
2008 Franzpötter, Bernhard Danmark B.U.s præmieløb, Parløb (15 kilometer) 27/11-08
2008 Enevoldsen, Laurits Danmark B.U.s præmieløb, Spurtløb (15 omgange) 27/11-08
2008 Lauge Jensen, Mike Danmark B.U.s præmieløb, Derny pace (7,5 kilometer) 27/11-08
2008 Lund, Mikkel Thidex Grundsted Danmark B.U.s præmieløb, Progressivt pointløb (16 omgange) 27/11-08
2008 Damm, Rasmus Richter Danmark B.U.s præmieløb, Pointløb (5 kilometer) 27/11-08
2008 Hansen, Heine Winding Danmark Pointhandicap (24 omgange) 4/12-08
2008 Gaál, Simon Danmark Scratch (4 kilometer) 4/12-08
2008 Mott, Lasse Danmark Scratch (4 kilometer) 4/12-08
2008 Malmros Christiansen, Daniel Danmark Udskilningsløb, 4/12-08
2008 Gaál, Simon Danmark Pointløb (12 omgange) 4/12-08
2008 Krog, Kristian Danmark Udskilningsløb, 4/12-08
2008 Hansen, Heine Winding Danmark Scratch (4 kilometer) 4/12-08
2008 Schwartz, Frederik Bjørke Danmark Parløb (15 kilometer) 11/12-08
2008 Refsgaard, Sebastian Danmark Parløb (15 kilometer) 11/12-08
2008 Kos, Patrick Holland Pointløb (24 omgange) 11/12-08
2008 Enevoldsen, Laurits Danmark Sprint, 11/12-08
2007 Larsen, Michael Smith Danmark Parløb (45 minutter) 4/1-07
2007 Bugge Andersen, Mads Danmark Parløb (45 minutter) 4/1-07
2007 Kreutzfeldt, Daniel Danmark Derny pace (10 kilometer) 18/1-07
2007 Overgaard, Steffen Danmark Parløbshandicap (35 minutter) 15/2-07
2007 Johansen, Duane Australien Parløbshandicap (35 minutter) 15/2-07
2007 Parbst, Henrik Danmark Scratch (4 kilometer) 15/2-07
2007 Nielsen, Sebastian Danmark Spurtløb (12 omgange) 15/2-07
2007 Kreutzfeldt, Daniel Danmark Derny pace (10 kilometer) 15/2-07
2007 Johansen, Duane Australien Pointhandicap (16 omgange) 15/2-07
2007 Rytter Ravn, Samuel Danmark Pointhandicap (18 omgange) 15/2-07
2007 Nielsen, Sebastian Danmark Spurtløb (12 omgange) 15/2-07
2007 Johansen, Duane Australien Scratch (5 kilometer) 15/2-07
2007 Rytter Ravn, Samuel Danmark Scratch (4 kilometer) 15/2-07
2007 Schmidt, Lars Danmark Klubmatch i 4000 meter holdforfølgelsesløb, Hvidovre CK 1, 15/2-07
2007 Parbst, Henrik Danmark Klubmatch i 4000 meter holdforfølgelsesløb, Hvidovre CK 1, 15/2-07
2007 Hammer Larsen, Martin Danmark Klubmatch i 4000 meter holdforfølgelsesløb, Hvidovre CK 1, 15/2-07
2007 Fisker Jensen, Flemming Danmark Klubmatch i 4000 meter holdforfølgelsesløb, Hvidovre CK 1, 15/2-07
2007 Clausen, Patrick Danmark Pointløb (8 kilometer) 19/4-07
2007 Frank, Philip Danmark Handicap (1.500 meter) 19/4-07
2007 Clausen, Patrick Danmark Udskilningsløb, 19/4-07
2007 Lander, Sebastian Danmark Cup Danmark (Klasse B) 3. afd., Udskilningsløb
2007 Lander, Sebastian Danmark Cup Danmark (Klasse B) 3. afd., Pointløb (8 kilometer)
2007 Franzpötter, Bernhard Danmark Cup Danmark (Klasse B) 3. afd., Linieløb (8 kilometer)
2007 Norman Hansen, Lasse Danmark Handicap (1.500 meter) 20/9-07
2007 Lander, Sebastian Danmark Derny pace (7,5 kilometer) 20/9-07
2007 Frank, Philip Danmark Keirin (8 omgange) 20/9-07
2007 Bugge Andersen, Mads Danmark Pointløb (8 kilometer) 20/9-07
2007 Norman Hansen, Lasse Danmark Scratch (5 kilometer) 20/9-07
2007 Bugge Andersen, Mads Danmark Scratch (6 kilometer) 20/9-07
2007 Franzpötter, Bernhard Danmark Cup Danmark (Klasse B) Finale, Udskilningsløb
2007 Hansen, Heine Winding Danmark Cup Danmark (Klasse B) Finale, pointløb (8 kilometer)
2007 Hansen, Heine Winding Danmark Cup Danmark (Klasse B) Finale, linieløb (8 kilometer)
2007 Johansen, Amund Norman Otto Danmark Cup Danmark (Klasse B) Finale, Samlet
2007 Kreutzfeldt, Christian Danmark Progressivt pointløb (16 omgange) 15/11-07
2007 Outzen, Steffen Danmark Spurtløb (12 omgange) 15/11-07
2007 Lander, Sebastian Danmark Linieløb m. Derny start (5 kilometer) 15/11-07
2007 Lander, Sebastian Danmark Derny pace (7,5 kilometer) 15/11-07
2007 Outzen, Steffen Danmark Scratch (5 kilometer) 15/11-07
2007 Høberg Nielsen, Morten Danmark Parløb (30 minutter) 15/11-07
2007 Damm, Rasmus Richter Danmark Parløb (30 minutter) 15/11-07
2007 Hansen, Heine Winding Danmark Pointløbhandicap (6 kilometer) 22/11-07
2007 Hansen, Heine Winding Danmark B.U.s præmieløb Klasse B, Scratch (4 kilometer) 22/11-07
2007 Enevoldsen, Jonathan Danmark Parløb (10 kilometer) 6/12-07
2007 Bradtberg, Thore Danmark Parløb (10 kilometer) 6/12-07
2007 Øllegaard, Morten Danmark Udskilningsløb, 6/12-07
2007 Poulsen, Mark Danmark Handicap (10 omgange) 6/12-07
2007 Enevoldsen, Laurits Danmark Derny pace (7,5 kilometer) 6/12-07
2007 Lander, Sebastian Danmark Sydney-Handicap, 6/12-07
2007 Hansen, Heine Winding Danmark Scratch (4 kilometer) 29/12-07
2007 Hansen, Heine Winding Danmark Tempospurtløb (20 omgange) 29/12-07
2006 Thomsen, Lars Høg Danmark Parløb (30 kilometer) 8/1-06
2006 Larsen, Michael Smith Danmark Parløb (30 kilometer) 8/1-06
2006 Mørkøv, Jacob Danmark Tempoparløb (30 omgange) 8/1-06
2006 Kreutzfeldt, Christian Danmark Tempoparløb (30 omgange) 8/1-06
2006 Aistrup, Dejan Danmark Scratch (5 kilometer) 8/1-06
2006 Franzpötter, Kim Danmark Vinteremesterskab i Sprint, 8/1-06
2006 Dyrgaard, Jakob Danmark Udskilningsløb, 8/1-06
2006 Garst, Jan Danmark Handicap (10 omgange) 15/1-06
2006 Garst, Jan Danmark Pointhandicap (24 omgange) 15/1-06
2006 Clausen, Patrick Danmark Linieløb (12 omgange) 15/1-06
2006 Åkerstrøm, Lasse Danmark Scratch (5 kilometer) 15/1-06
2006 Lander, Sebastian Danmark Parløb (20 kilometer) (Klasse B) 15/1-06
2006 Clausen, Patrick Danmark Parløb (20 kilometer) (Klasse B) 15/1-06
2006 Lacota, Mie Bekker Danmark Cup Danmark (Klasse B) 1. afd., Scratch (8 kilometer)
2006 Westergaard, Kenth Danmark Cup Danmark (Klasse B) 1. afd., Udskilningsløb
2006 Lacota, Mie Bekker Danmark Cup Danmark (Klasse B) 1. afd., Pointløb (8 kilometer)
2006 Ranneries, Christian Danmark Udskilningsløb, 9/3-06
2006 Lacota, Mie Bekker Danmark Pointhandicap (15 omgange) 14/9-06
2006 Lacota, Mie Bekker Danmark Linieløb (12 omgange) 14/9-06
2006 Lacota, Mie Bekker Danmark Udskilningsløb, 14/9-06
2006 Mørkøv, Jacob Danmark Handicap (1,5 kilometer) 14/9-06
2006 Lacota, Mie Bekker Danmark Cup Danmark (Klasse B) Finale, Scratch (6 kilometer)
2006 Lacota, Mie Bekker Danmark Cup Danmark (Klasse B) Finale, Udskilningsløb
2006 Schack, Jesper Danmark Cup Danmark (Klasse B) Finale, Pointløb (8 kilometer)
2006 Mørkøv, Jacob Danmark Cup Danmark (Klasse B) Finale, Samlet
2006 Thomsen, Ulrik Danmark Udskilningsløb, 23/11-06
2006 Linde Jørgensen, Kasper Danmark Udskilningsløb, 30/11-06
2006 Franzpötter, Bernhard Danmark Linieløb (10 omgange) 30/11-06
2006 Parbst, Henrik Danmark Linieløb (10 omgange) 30/11-06
2006 Lerbech Jensen, Simon Danmark Pointhandicap (24 omgange) 7/12-06
2005 Franzpötter, Kim Danmark Cup Danmark (Klasse B) Finale, Linieløb (30 omgange)
2005 Franzpötter, Kim Danmark Cup Danmark (Klasse B) Finale, Udskilningsløb
2005 Aistrup, Nikola Danmark Cup Danmark (Klasse B) Finale, Pointløb (20 omgange)
2005 Jensen, Kristian Arnt Danmark Cup Danmark (Klasse B) Finale, Samlet
2005 Lander, Sebastian Danmark Pointshandicap, 3/11-05
2005 Overgaard, Steffen Danmark Linieløb, 13/11-05
2005 Mikkelsen, Morten Danmark Tempoløb (16 omgange) 13/11-05
2005 Christiansen, Claus Danmark Pointhandicap (20 omgange) 13/11-05
2005 Mørkøv, Jacob Danmark BUs Ungdom/Dame Omnium, 1. afd., Scratch (20 omgange) 13/11-05
2005 Mørkøv, Jacob Danmark BUs Ungdom/Dame Omnium, 2. afd., 200 meter på tid, 13/11-05
2005 Larsen, Thorvald Danmark BUs Ungdom/Dame Omnium, 3. afd., Pointløb, 13/11-05
2005 Aistrup, Nikola Danmark Linieløb, 1/12-05
2005 Eibye, Kasper Hvid Danmark Pointhandicap (20 omgange) 1/12-05
2005 Mørkøv, Jacob Danmark BUs Ungdom/Dame Omnium, Samlet, 1/12-05
2005 Larsen, Thorvald Danmark BUs Ungdom/Dame Omnium, 6. afd., derny forfølgelsesløb, 1/12-05
2005 Mørkøv, Jacob Danmark BUs Ungdom/Dame Omnium, 5. afd., progressivt pointløb, 1/12-05
2005 Mørkøv, Jacob Danmark BUs Ungdom/Dame Omnium, 4. afd., udskilningsløb, 1/12-05
2005 Lander, Sebastian Danmark Parløb (Klasse B) (15 kilometer) 15/12-05
2005 Clausen, Patrick Danmark Parløb (Klasse B) (15 kilometer) 15/12-05
2005 Schmidt, Lars Danmark COLNAGO Cup, 3 km. holdforfølgelsesløb, Hvidovre, 15/12-05
2005 Fisker Jensen, Flemming Danmark COLNAGO Cup, 3 km. holdforfølgelsesløb, Hvidovre, 15/12-05
2005 Bandsholm, Henrik Danmark COLNAGO Cup, 3 km. holdforfølgelsesløb, Hvidovre, 15/12-05
2004 Østergaard, Niki Danmark Cup Danmark (Klasse B) Samlet
2003 Thomsen, Ulrik Danmark Cup Danmark (Klasse B) Samlet