Dansk banestævne, Junior/Ungdom

År Cykelrytter Land Kommentar
2017 Verdi, Peter Danmark Odense stævne, Omnium Samlet, U13-U15, 21.10.2017
2017 Verdi, Peter Danmark Odense stævne, 2000 meter på tid, U13-U15, 21.10.2017
2017 Verdi, Peter Danmark Odense stævne, Pointhandicap (20 omgange) U13-U15, 21.10.2017
2017 Verdi, Peter Danmark Odense stævne, Udskilningsløb, U13-U15, 21.10.2017
2017 Verdi, Peter Danmark Odense stævne, 500 meter tidskørsel, U13-U15, 21.10.2017
2017 Haugsted, Conrad Danmark Odense stævne, Udskilningsløb, U15, 4.11.2017
2017 Haugsted, Conrad Danmark Odense stævne, Scratch (15 omgange) U15, 4.11.2017
2017 Haugsted, Conrad Danmark Odense stævne, Pointløb (15 omgange) U15, 4.11.2017
2017 Andersen, Kasper Danmark DBC Stævne, Parløb (80 omgange) 09.11.2017
2017 Lund Andresen, Tobias Danmark DBC Stævne, Parløb (80 omgange) 09.11.2017
2017 Verdi, Peter Danmark Odense Cyklebane, U15 Omnium, 09.12.2017
2017 Skoubo, Mikkel Danmark Kombi cup 1. stævne, Ballerup, Scratch (8 omgange) 27.10.2017
2017 Andersen, Kasper Danmark DBC Stævne, Parløb (60 omgange) 26.10.2017
2017 Lund Andresen, Tobias Danmark DBC Stævne, Parløb (60 omgange) 26.10.2017
2017 Sørensen, Frederik Bjørn Danmark Niels Fredborgs Æresløb (B&U) Samlet
2017 Forsberg, Malthe Obitsø Danmark Niels Fredborgs Æresløb (B&U) Linieløb (4 omgange)
2017 Sørensen, Frederik Bjørn Danmark Niels Fredborgs Æresløb (B&U) Pointløb (10 omgange)
2017 Sørensen, Frederik Bjørn Danmark Niels Fredborgs Æresløb (B&U) Udskilningsløb
2017 Munk-Olsen, Oscar Danmark Aarhus Cyklebane, Handikap (3 omgange) 05.05.2017
2017 Sørensen, Frederik Bjørn Danmark Gunnar Asmussens Æresløb (U/15) Samlet
2017 Sørensen, Frederik Bjørn Danmark Gunnar Asmussens Æresløb (U/15) 3. afdeling, Udskilningsløb
2017 Sørensen, Frederik Bjørn Danmark Gunnar Asmussens Æresløb (U/15) 2. afdeling, Linjeløb
2017 Sørensen, Frederik Bjørn Danmark Gunnar Asmussens Æresløb (U/15) 1. afdeling, Omgang på tid
2017 Møller Jørgensen, Mathias Danmark Odense stævne, Parløb (40 omgange) 20.01.2017
2017 Verdi, Peter Danmark Odense stævne, Parløb (40 omgange) 20.01.2017
2017 Nielsen, Noah Danmark Odense stævne, Pointløb (12 omgange) 20.01.2017
2017 Møller Jørgensen, Mathias Danmark Odense stævne, Scratch (16 omgange) 20.01.2017
2017 Nielsen, Noah Danmark Odense stævne, Pointløb (16 omgange) 20.01.2017
2017 Stokbæk, Victor Danmark Odense stævne, Pointløb (16 omgange) 20.01.2017
2016 Wandahl, Frederik Danmark Ballerup, Derny-pace talent 2 (2. heat) 01.12.2016
2016 Hertz, Benjamin Danmark Ballerup, Derny-pace talent 1 (1. heat) 01.12.2016
2016 Skivild, Robin Juel Danmark Ballerup, Longest lap (U19) 12.11.2016
2016 Perto, Jonas Nygaard Danmark Ballerup, Scratch (20 omgange), (U19) 12.11.2016
2016 Skivild, Robin Juel Danmark Ballerup, Tempoløb (20 omgange), (U19) 12.11.2016
2016 Fuglsang, Nis Thoe Danmark Ballerup, Udskilningsløb (U15) 01.11.2016
2016 Haugsted, Conrad Danmark Ballerup, Scratch (16 omgange), (U13) 01.11.2016
2016 Holten Andersen, Poul Danmark Ballerup, Tempopointløb (16 omgange), (U15) 01.11.2016
2016 Storm, Theodor Danmark Ballerup, Tempopointløb (12 omgange), (U17) 01.11.2016
2016 Desimpelaere, Victor Fuhrmann Danmark Ballerup, Parløb (15 kilometer) 27.10.2016
2016 Busk, Peter Danmark Ballerup, Parløb (15 kilometer) 27.10.2016
2016 Sørensen, Frederik Bjørn Danmark Peder Pedersens Mindeløb, Parløb (U13-U15)
2016 Søndergaard, Oliver B. Danmark Peder Pedersens Mindeløb, Parløb (U13-U15)
2016 Bak Bjerregaard, Jens Danmark Peder Pedersens Mindeløb (U11-U13), omnium, Samlet
2016 Bak Bjerregaard, Jens Danmark Peder Pedersens Mindeløb (U11-U13), omnium, 3. afd., Scratch (15 omgange)
2016 Bak Bjerregaard, Jens Danmark Peder Pedersens Mindeløb (U11-U13), omnium, 2. afd., Udskilningsløb
2016 Bak Bjerregaard, Jens Danmark Peder Pedersens Mindeløb (U11-U13), omnium, 1. afd., Tempoløb (15 omgange)
2016 Søholm, Oliver Fallahpour Danmark Peder Pedersens Mindeløb (U13-U15), omnium, Samlet
2016 Søndergaard, Oliver B. Danmark Peder Pedersens Mindeløb (U13-U15), omnium, 3. afd., Scratch (15 omgange)
2016 Perto, Rasmus Nygaard Danmark Peder Pedersens Mindeløb (U13-U15), omnium, 2. afd., Udskilningsløb
2016 Søholm, Oliver Fallahpour Danmark Peder Pedersens Mindeløb (U13-U15), omnium, 1. afd., Tempoløb (15 omgange)
2016 Verdi, Peter Danmark Odense stævne, Parløb (30 omgange) 23.10.2016
2016 Søholm, Oliver Fallahpour Danmark Odense stævne, Parløb (30 omgange) 23.10.2016
2016 Verdi, Peter Danmark Odense stævne, Udskilningsløb, 23.10.2016
2016 Wandahl, Frederik Danmark Odense stævne, Scratch (1 dansk mil) 23.10.2016
2016 Verdi, Peter Danmark Odense stævne, Pointløb (20 omgange) 23.10.2016
2016 Søndergaard, Sebastian B. Danmark Odense stævne, Tempoløb (10 omgange) 23.10.2016
2016 Møller Jørgensen, Mathias Danmark Åbningsstævne Odense, 2 km tidskørsel, U/13, 09.10.2016
2016 Haugsted, Conrad Danmark Åbningsstævne Odense, Scratch m. handicap (8 omgange) U/15, 09.10.2016
2016 Møller Jørgensen, Mathias Danmark Åbningsstævne Odense, Scratch m. handicap (15 omgange) U/13, 09.10.2016
2016 Haugsted, Conrad Danmark Åbningsstævne Odense, Spurtløb (12 omgange) U/13, 09.10.2016
2016 Møller Jørgensen, Mathias Danmark Åbningsstævne Odense, Spurtløb (15 omgange) U/15, 09.10.2016
2016 Søndergaard, Sebastian B. Danmark GP Frederikshøj Omnium Aarhus, Samlet, U/13-U/11, 04.06.2016
2016 Søndergaard, Sebastian B. Danmark GP Frederikshøj Omnium Aarhus, 3. afdeling Scratch, U/13-U/11, 04.06.2016
2016 Søndergaard, Sebastian B. Danmark GP Frederikshøj Omnium Aarhus, 2. afdeling Udskilningsløb, U/13-U/11, 04.06.2016
2016 Søndergaard, Sebastian B. Danmark GP Frederikshøj Omnium Aarhus, 1. afdeling Pointløb, U/13-U/11, 04.06.2016
2016 Klinge, Aksel Danmark GP Frederikshøj Omnium Aarhus, Samlet, U/15, 04.06.2016
2016 Klinge, Aksel Danmark GP Frederikshøj Omnium Aarhus, 3. afdeling Pointløb, U/15, 04.06.2016
2016 Klinge, Aksel Danmark GP Frederikshøj Omnium Aarhus, 2. afdeling Scratch, U/15, 04.06.2016
2016 Klinge, Aksel Danmark GP Frederikshøj Omnium Aarhus, 1. afdeling Udskilningsløb, U/15, 04.06.2016
2016 Forsberg, Magnus Obitsø Danmark 1.000 meter handikap, Aarhus, U11-U13-U15, 03.06.2016
2016 Perto, Rasmus Nygaard Danmark Omnium Aarhus, Samlet, U/13-U/11, 03.06.2016
2016 Perto, Rasmus Nygaard Danmark Omnium Aarhus, 3. afdeling Scratch, U/13-U/11, 03.06.2016
2016 Perto, Rasmus Nygaard Danmark Omnium Aarhus, 2. afdeling Tempoløb, U/13-U/11, 03.06.2016
2016 Wulff Andersen, Noah Danmark Omnium Aarhus, 1. afdeling Spurtløb, U/13-U/11, 03.06.2016
2016 Sørensen, Frederik Bjørn Danmark Omnium Aarhus, Samlet, U/15, 03.06.2016
2016 Sørensen, Frederik Bjørn Danmark Omnium Aarhus, 3. afdeling Udskilningsløb, U/15, 03.06.2016
2016 Møller Jørgensen, Mathias Danmark Omnium Aarhus, 2. afdeling Scratch, U/15, 03.06.2016
2016 Møller Jørgensen, Mathias Danmark Omnium Aarhus, 1. afdeling Pointløb, U/15, 03.06.2016
2016 Munch, Malthe Danmark Parløb (20 kilometer) U/17, 21.01.2016
2016 Lilliendal, Anders Danmark Parløb (20 kilometer) U/17, 21.01.2016
2016 Munch, Malthe Danmark Pointløb (5 kilometer) U/17, 21.01.2016
2016 Busk, Peter Danmark Scratch (5 kilometer) U/17, 21.01.2016
2016 Lund Andresen, Tobias Danmark Parløb-Mini (50 omgange) 21.01.2016
2016 Kisum, Magnus Danmark Parløb-Mini (50 omgange) 21.01.2016
2016 Rasmussen, Mads Danmark Pointløb (5 kilometer) U/17, 21/1-2016
2016 Lilliendal, Anders Danmark Scratch (5 kilometer) U/17, 21/1-2016
2015 Busk, Peter Danmark Scratch (5 kilometer) U/17, 17.12.2015
2015 Munch, Malthe Danmark Scratch (5 kilometer) U/17-U/19, 17.12.2015
2015 Wandahl, Frederik Danmark Pointløb (5 kilometer) U/17, 17.12.2015
2015 Munch, Malthe Danmark Pointløb (5 kilometer) U/17-U/19, 17.12.2015
2015 Wulff Frederiksen, Oliver Danmark Parløb (20 minutter) U/17, 03.12.2015
2015 Hansen, Marcus Sander Danmark Parløb (20 minutter) U/17, 03.12.2015
2015 Larsen, Mathias Alexander Erik Danmark Udskilningsløb U/19, 03.12.2015
2015 Wandahl, Frederik Danmark Barbados Pointløb U/17, 03.12.2015
2015 Wulff Frederiksen, Oliver Danmark Scratch (20 omgange) U/17, 03.12.2015
2015 Wandahl, Frederik Danmark Scratch (20 omgange) U/17, 03.12.2015
2015 Hansen, Marcus Sander Danmark Barbados Pointløb U/17, 03.12.2015
2015 Munch, Malthe Danmark Parløb (40 omgange) U/17, 19.11.2015
2015 Lilliendal, Anders Danmark Parløb (40 omgange) U/17, 19.11.2015
2015 Wandahl, Frederik Danmark Pointløb (24 omgange) U/17, 19.11.2015
2015 Lilliendal, Anders Danmark Scratch (20 omgange) U/17, 19.11.2015
2015 Busk, Peter Danmark Scratch (20 omgange) U/17, 19.11.2015
2015 Hansen, Marcus Sander Danmark Pointløb U/17, 19.11.2015
2015 Busk, Peter Danmark Scratch (20 omgange) U/17, 03.11.2015 (2)
2015 Wacker, Ludvig Anton Danmark Scratch (20 omgange) U/17, 03.11.2015 (1)
2015 Rønhede, Thorolf Danmark Pointløb U/17, 03.11.2015
2015 Cronqvist, Tim Vang Danmark Barbados Pointløb U/19, 03.11.2015
2015 Tougaard Toft, Casper Danmark Pointløb U/17, 03.11.2015
2015 Wandahl, Frederik Danmark Udskilningsløb, U17 27.10.15
2015 Wacker, Ludvig Anton Danmark Scratch, U17 27.10.15
2015 Johansen Graungaard, Julius Danmark Scratch, U19 27.10.15
2015 Nykjær Vædeled Roed, Emil Danmark Niels Fredborgs Æresløb, Samlet (U/15)
2015 Wulff Andersen, Noah Danmark Kay Werners Mindeløb, Omnium U11 & U13
2015 Larsen, Ruben Zilas Danmark Kay Werners Mindeløb, Sprint Heat 3, U/15
2015 Larsen, Ruben Zilas Danmark Kay Werners Mindeløb, Sprint Heat 2, U/15
2015 Solgaard Nielsen, Alexander Danmark Kay Werners Mindeløb, Sprint Heat 1, U/15
2015 Larsen, Ruben Zilas Danmark Kay Werners Mindeløb, Sprinter Omnium U/15
2015 Larsen, Mathias Alexander Erik Danmark Scratch (5 kilometer) U/17, 22/1-15
2015 Larsen, Mathias Alexander Erik Danmark Udskilningsløb U/17, 22/1-15
2015 Lilliendal, Anders Danmark Parløb (25 kilometer) U/17, 22/1-15
2015 Larsen, Mathias Alexander Erik Danmark Parløb (25 kilometer) U/17, 22/1-15
2015 Heine, Oliver Danmark Parløb (12,5 kilometer) U/15, 8/1-2015
2015 Desimpelaere, Victor Fuhrmann Danmark Parløb (12,5 kilometer) U/15, 8/1-2015
2015 Rønhede, Eskild Danmark Scratch (5 kilometer) U/17, 8/1-2015
2015 Larsen, Mathias Alexander Erik Danmark Pointløb (6 kilometer) U/17, 8/1-2015
2015 Lilliendal, Anders Danmark Parløb (20 kilometer) U/17, 8/1-2015
2015 Larsen, Mathias Alexander Erik Danmark Parløb (20 kilometer) U/17, 8/1-2015
2014 Kaimer Eriksen, Kristian Danmark Parløb (15 kilometer) U17, 30/12-14
2014 Johansen Graungaard, Julius Danmark Parløb (15 kilometer) U17, 30/12-14
2014 Larsen, Mathias Alexander Erik Danmark Point handicap (16 omgange) U17-U19, 30/12-14
2014 Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj Danmark Pointhandicap (18 omgange) U/17-U/19, 30/12-14
2014 Kaimer Eriksen, Kristian Danmark Parløb (50 omgange) U/17-U/19, 28/12-14
2014 Johansen Graungaard, Julius Danmark Parløb (50 omgange) U/17-U/19, 28/12-14
2014 Høj Jørgensen, Jens Danmark Linieløb over ukendt distance, U/19, 28/12-14
2014 Johansen Graungaard, Julius Danmark Udskilningsløb (20 omgange) U/17, 28/12-14
2014 Lund Pedersen, Rasmus Danmark Prograsivt pointløb (20 omgange) U/19, 28/12-14
2014 Johansen Graungaard, Julius Danmark Kombinationsløb (20 omgange) U/17, 28/12-14
2014 Birkemose, Arne Danmark Kombinationsløb (20 omgange) U/19, 28/12-14
2014 Johansen Graungaard, Julius Danmark Scratch (15 omgange) U/17, 28/12-14
2014 Skovgaard, Mikkel Hjordkvist Danmark Omnium U/15, 30/11-14
2014 Kaimer Eriksen, Kristian Danmark Parløb (20 kilometer) U/17, 04/12-14
2014 Johansen Graungaard, Julius Danmark Parløb (20 kilometer) U/17, 04/12-14
2014 Johansen Graungaard, Julius Danmark Scratch (24 omgange) U/17, 04/12-14
2014 Larsen, Mathias Alexander Erik Danmark Udskilningsløb U/17, 04/12-14
2014 Kaimer Eriksen, Kristian Danmark Parløb (15 kilometer) U/17, 27/11-14
2014 Johansen Graungaard, Julius Danmark Parløb (15 kilometer) U/17, 27/11-14
2014 Wallin, Rasmus Bøgh Danmark Udskilningsløb U/19, 27/11-14
2014 Kaimer Eriksen, Kristian Danmark Udskilningsløb U/17, 17/11-14
2014 Stokbro Nielsen, Andreas Danmark Pointløb (24 omgange) U/19, 27/11-14
2014 Malmberg, Matias Gunnar Danmark Scratch (24 omgange) U/17, 27/11-14
2014 Kaimer Eriksen, Kristian Danmark Parudskilningsløb U/17, 01/11-2014
2014 Johansen Graungaard, Julius Danmark Parudskilningsløb U/17, 01/11-2014
2014 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark Udskilningsløb U/19, 01/11-2014
2014 Kron, Andreas Lorentz Danmark Pointløb U/19 (6 kilometer) 01/11-2014
2014 Johansen Graungaard, Julius Danmark Scratch U/17 (4 kilometer) 01/11-2014
2014 Johansen Graungaard, Julius Danmark Parløb U-17 (15 kilometer) 23/10-14
2014 Kaimer Eriksen, Kristian Danmark Parløb U-17 (15 kilometer) 23/10-14
2014 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark Udskilningsløb U-19, 23/10-14
2014 Gude, Lucas Norman Danmark Spurtløb U/17, 23/10-14
2014 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark Scratch U-19, 23/10-14
2014 Johansen Graungaard, Julius Danmark Pointløb U/17 (20 omgange) 23/10-14
2014 Kaimer Eriksen, Kristian Danmark Parløb U/17 (40 omgange) 9/10-14
2014 Johansen Graungaard, Julius Danmark Parløb U/17 (40 omgange) 9/10-14
2014 Larsen, Ruben Zilas Danmark Kay Werners mindeløb, Omnium
2014 Lilliendal, Anders Danmark Niels Fredborgs Æresløb, U/15
2014 Berthol Hansen, Timothy Danmark Danmarksmesterskab, Omnium, B/U
2014 Joensen, Jakob Danmark Udskilningsløb, 13/2-14
2014 Larsen, Mathias Alexander Erik Danmark Scratch (4 kilometer) 13/2-14
2014 Berthol Hansen, Timothy Danmark Først til mølle, 13/2-14
2014 Mikkelsen, Christian Danmark Linieløb (4 kilometer) 23/1-14
2014 Johansen Graungaard, Julius Danmark Linieløb (4 kilometer) 23/1-14
2014 Joensen, Jakob Danmark Pointhandicap (24 omgange) 23/1-14
2014 Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj Danmark Pointhandicap (24 omgange) 23/1-14
2014 Johansen Graungaard, Julius Danmark Tempo pointløb (20 omgange) 9/1-14
2014 Johansen Graungaard, Julius Danmark Scratch (18 omgange) 9/1-14
2014 Olander Hjort, Mads Danmark Linieløb (4 kilometer med Derny) 9/1-14
2014 Joensen, Jakob Danmark Scratch, 9/1-14
2013 Kaimer Eriksen, Kristian Danmark Barbados pointløb (14 omgange) 21/11-13
2013 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark Barbados pointløb (14 omgange) 21/11-13
2013 Joensen, Jakob Danmark Scratch (3 kilometer) 21/11-13
2013 Kaimer Eriksen, Kristian Danmark Handicap race (6 omgange) 7/11-13
2013 Rosager, Oscar Bjørn Danmark Pointhandicap (24 omgange) 7/11-13
2013 Nykvist Larsen, Christian Danmark Udskilningsløb, 7/11-13
2013 Berthol Hansen, Timothy Danmark Linieløb (5 kilometer m. Derny) 7/11-13
2013 Kron, Andreas Lorentz Danmark Linieløb (5 kilometer m. Derny) 7/11-13
2013 Dahl Pedersen, Mathias Danmark Scratch (4 kilometer) 7/11-13
2013 Joensen, Jakob Danmark Pointhandicap (16 omgange) 31/10-13
2013 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark Udskilningsløb, 31/10-13
2013 Frank, Martin Holritz Danmark Scratch (3 kilometer) 31/10-13
2013 Wallin, Rasmus Bøgh Danmark Scratch (3 kilometer) 21/2-13
2013 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark Barbados pointløb (20 omgange) 21/2-13
2013 Wulff Frederiksen, Oliver Danmark Parløb Drenge/Piger (12,5 kilometer) 17/1-13
2013 Haslund, Peter Danmark Parløb Drenge/Piger (12,5 kilometer) 17/1-13
2013 Andersen, Bjarke Danmark Tempo pointløb (20 omgange) 10/1-13
2013 Gylling, Andreas Holm Danmark Scratch (25 omgange) 10/1-13
2012 Jensen, Daniel O. Danmark Parløb (20 kilometer) 29/12-12
2012 Corell, Mads Danmark Parløb (20 kilometer) 29/12-12
2012 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark Linieløb (5 kilometer med Derny i 4 kilometer) 6/12-12
2012 Corell, Mads Danmark Linieløb (5 kilometer med Derny i 4 kilometer) 6/12-12
2012 Johansson, Mathis Danmark Udskilningsløb, 6/12-12
2012 Nykvist Larsen, Christian Danmark Barbados pointløb (18 omgange) 6/12-12
2012 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark Barbados pointløb (18 omgange) 6/12-12
2012 Vinding, Gustav Chalmer Danmark Parløb (15 kilometer) 15/11-12
2012 Corell, Mads Danmark Parløb (15 kilometer) 15/11-12
2012 Rahbæk Petersen, Magnus Danmark Udskilningsløb, 15/11-12
2012 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark Udskilningsløb, 15/11-12
2012 Lund Andresen, Andreas Danmark Scratch (3 kilometer) 15/11-12
2012 Høyer Hansen, Marcus Danmark Scratch (3 kilometer) 15/11-12
2012 Cronqvist, Tim Vang Danmark Scratch (4 kilometer) 8/11-12
2012 Bak Klaris, Magnus Danmark Pointshandicap (18 omgang) 8/11-12
2012 Wang, Emil Danmark Derny pace (7,5 kilometer) 8/11-12
2012 Correl Roesgarth, Rasmus Danmark Pointløb (21 omgange) 8/11-12
2012 Kron, Andreas Lorentz Danmark Udskilningsløb, 25/10-12
2012 Andersen, Bjarke Danmark Barbados pointløb (18 omgange) 25/10-12
2012 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark Scratch (4 kilometer) 25/10-12
2012 Stokbro Nielsen, Andreas Danmark DBC Parløbsmesterskaber, U17
2012 Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj Danmark DBC Parløbsmesterskaber, U17
2012 Pedersen, Casper Phillip Danmark DM B&U, 3000 m holdforfølgelsesløb U17
2012 Nykvist Larsen, Christian Danmark DM B&U, 3000 m holdforfølgelsesløb U17
2012 Hartvig, Daniel Henning Danmark DM B&U, 3000 m holdforfølgelsesløb U17
2012 Wallin, Rasmus Bøgh Danmark DM B&U, 3000 m holdforfølgelsesløb U17
2012 Pedersen, Casper Phillip Danmark DM B&U, Samlet U17
2012 Pedersen, Casper Phillip Danmark DM B&U, Pointløb, 12 km. U17
2012 Hartvig, Daniel Henning Danmark DM B&U, Indv. Forfølgelsesløb, 3 km U17
2012 Hartvig, Daniel Henning Danmark DM B&U, 1000 m på tid U17
2012 Bohé Jørgensen, Frederik Danmark DM B&U, Sprint U17
2011 Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj Danmark Parløb (15 kilometer) 29/12-11
2011 Corell, Mads Danmark Parløb (15 kilometer) 29/12-11
2011 Corell, Mads Danmark Scratch (6 kilometer) 29/12-11
2011 Pedersen, Casper Phillip Danmark Pointhandicap (18 omgange) 29/12-11
2011 Helleskov Busk, Elias Danmark Udskilningsløb, 15/12-11
2011 Helleskov Busk, Elias Danmark Scratch (4 kilometer) 15/12-11
2011 Pedersen, Casper Phillip Danmark Scratch (5 kilometer) 15/12-11
2011 Helleskov Busk, Elias Danmark Udskilningsløb, 1/12-11
2011 Pedersen, Casper Phillip Danmark Scratch (4 kilometer), 1/12-11
2011 Pedersen, Casper Phillip Danmark Keirin (8 omgange), 17/11-11
2011 Corell, Mads Danmark Scratch (4 kilometer), 17/11-11
2011 Helleskov Busk, Elias Danmark Udskilningsløb, 17/11-11
2011 Pedersen, Casper Phillip Danmark Handicap race (10 omgange), 23/10-11
2011 Thurup Laursen, Mathias Emil Danmark Italiensk Jagtløb, 13/10-11
2011 Wang, Jonas Danmark Parløb for mini-ryttere (10 kilometer) 27/1-11
2011 Jensen, Daniel O. Danmark Parløb for mini-ryttere (10 kilometer) 27/1-11
2011 Thurup Laursen, Mathias Emil Danmark Holdsprint (3 omgange) 27/1-11
2011 Hartvig, Daniel Henning Danmark Holdsprint (3 omgange) 27/1-11
2011 Bohé Jørgensen, Frederik Danmark Holdsprint (3 omgange) 27/1-11
2011 Pedersen, Casper Phillip Danmark Udskilningsløb, 20/1-11
2011 Juul, Sebastian Danmark Linieløb (3 kilometer) 20/1-11
2011 Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj Danmark Pointshandicap (18 omgange) 20/1-11
2011 Wallin, Rasmus Bøgh Danmark Scratch (4 kilometer) 20/1-11
2011 Stokbro Nielsen, Andreas Danmark Parløb (10 kilometer) 13/1-11
2011 Kron, Andreas Lorentz Danmark Parløb (10 kilometer) 13/1-11
2010 Poulsen, Jonas Danmark Parløb (15 kilometer) 30/12-10
2010 Lander, Alexander Danmark Parløb (15 kilometer) 30/12-10
2010 Krigbaum, Mathias Wickmann Danmark Pointshandicap (16 omgange) 30/12-10
2010 Lindberg Mortensen, Mathias Danmark Udskilningsløb, 16/12-10
2010 Helleskov Busk, Elias Danmark Scratch (4 kilometer) 16/12-10
2010 Pedersen, Casper Phillip Danmark Linieløb, 18/11-10
2010 Helleskov Busk, Elias Danmark Claus Dalsgaard a/s Ungdoms Cup, Scratch (16 omgange)
2010 Rasch Jensen, Marc Danmark Scratch (3 kilometer), 14/1-10
2010 Hansen, Kenni Danmark Pointløb (18 omgange), 14/1-10
2010 Møller Nielsen, Mathias Danmark Claus Dalsgaard a/s Ungdoms Cup, Scratch (4 kilometer)
2010 Krigbaum, Mathias Wickmann Danmark Claus Dalsgaard a/s Ungdoms Cup, Pointløb (24 omgange)
2010 Møller Nielsen, Mathias Danmark Claus Dalsgaard a/s Ungdoms Cup, Samlet
2010 Lander, Alexander Danmark Parløb (15 kilometer), 21/1-10
2010 Hjortnæs, Alexander Danmark Parløb (15 kilometer), 21/1-10
2010 Sterobo, Rasmus Brandstrup Danmark Scratch (5 kilometer), 21/1-10
2010 Bigum, Simon Danmark Pointløb (24 omgange), 21/1-10
2010 Degn Larsen, Casper Danmark Derny-pace (7,5 kilometer), 21/1-10
2010 Ravnsholt Olsen, Emil Danmark Handicap (10 omgange), 21/1-10
2009 Sehested Pedersen, Mark Danmark Parløb (50 omgange), 8/1-09
2009 Amstrup Madsen, Nicolas Danmark Parløb (50 omgange), 8/1-09
2009 Enevoldsen, Jonathan Danmark Vintermesterskab, Sprint, 8/1-09
2009 Norman Hansen, Lasse Danmark Vintermesterskab, 1000 meter på tid, 8/1-09
2009 Poulsen, Jonas Danmark Parløb (10 kilometer) 15/1-09
2009 Lander, Alexander Danmark Parløb (10 kilometer) 15/1-09
2009 Hjortnæs, Alexander Danmark Pointløb (18 omgange), 5/11-09
2009 Greve, Matias Danmark Udskilningsløb, 5/11-09
2009 Søeberg Hovmand, Emil Danmark Derny Pace (7,5 kilometer), 5/11-09
2009 Krigbaum, Mathias Wickmann Danmark Linieløb (10 omgange), 5/11-09
2009 Mielke, Daniel Danmark Scratch (4 kilometer), 5/11-09
2009 Helleskov Busk, Elias Danmark Claus Dalsgaard a/s Ungdoms Cup, Scratch (4 kilometer)
2009 Thygesen, Kasper Dahl Danmark Australsk par-forfølgelsesløb (20 omgange) 15/11-09
2009 Poulsen, Jonas Danmark Australsk par-forfølgelsesløb (20 omgange) 15/11-09
2009 Kreutzfeldt, Christian Danmark Banerytternes Understøttelsesforenings Løb, Spurtløb (15 omgange)
2009 Ravnsholt Olsen, Emil Danmark Banerytternes Understøttelsesforenings Løb, Pointhandicap (18 omgange)
2009 Krigbaum, Mathias Wickmann Danmark Claus Dalsgaard a/s Ungdoms Cup, Tempoløb (16 omgange)
2009 Sandstød, Michel Danmark Parløb (50 omgange), 26/11-09
2009 Christensen, Dennis Daniel Danmark Parløb (50 omgange), 26/11-09
2009 Degn Larsen, Casper Danmark Scratch (3 kilometer), 26/11-09
2009 Schwartz, Frederik Bjørke Danmark Derny Pace (7,5 kilometer), 26/11-09
2009 Krigbaum, Mathias Wickmann Danmark Udskilningsløb, 26/11-09
2009 Sandstød, Michel Danmark Holdsprint, 26/11-09
2009 Helleskov Busk, Elias Danmark Holdsprint, 26/11-09
2009 Bradtberg, Thore Danmark Holdsprint, 26/11-09
2009 Møller Nielsen, Mathias Danmark Pointløb (18 omgange), 26/11-09
2009 Hjortnæs, Alexander Danmark Claus Dalsgaard a/s Ungdoms Cup, Pointløb (20 omgange)
2009 Krigbaum, Mathias Wickmann Danmark Parudskilningsløb, 10/12-09
2009 Folsach, Casper Danmark Parudskilningsløb, 10/12-09
2009 Lander, Alexander Danmark Pointløb (15 omgange), 10/12-09
2009 Gaál, Simon Danmark Scratch (3 kilometer), 10/12-09
2009 Bertelsen, Jakob Danmark Claus Dalsgaard a/s Ungdoms Cup, linieløb (5 kilometer)
2009 Thomsen, Steffen Danmark Parløb (15 kilometer), 30/12-09
2009 Folsach, Casper Danmark Parløb (15 kilometer), 30/12-09
2009 Poulsen, Jonas Danmark Pointhandicap (18 omgange), 30/12-09
2009 Thomsen, Steffen Danmark Derny Pace (30 omgange), 30/12-09
2009 Krigbaum, Mathias Wickmann Danmark Claus Dalsgaard a/s Ungdoms Cup, linieløb (5 kilometer)
2008 Dencker, Andreas Danmark Udskilningsløb, 10/1-08
2008 Lander, Sebastian Danmark Vintermesterskab i 1000 m på tid, 10/1-08
2008 Norman Hansen, Lasse Danmark Vintermesterskab i sprint, 10/1-08
2008 Norman Hansen, Lasse Danmark Parløb (15 kilometer) 17/1-08
2008 Greve, Matias Danmark Parløb (15 kilometer) 17/1-08
2008 Lander, Sebastian Danmark Udskilningsløb, 17/1-08
2008 Schmidt, Thomas Grand Danmark Scratch (3 kilometer) 3/4-08
2008 Schmidt, Thomas Grand Danmark Udskilningsløb, 2/10-08
2008 Greve, Matias Danmark Derny pace (7,5 kilometer) 2/10-08
2008 Greve, Matias Danmark Scratch (4 kilometer) 2/10-08
2008 Degn Larsen, Casper Danmark Handicap (10 omgange) 30/10-08
2008 Mott, Lasse Danmark Scratch (3 kilometer) 30/10-08
2008 Krog, Kristian Danmark Scratch (4 kilometer) 13/11-08
2008 Mielke, Daniel Danmark Pointløb (20 omgange) 13/11-08
2008 Byrgesen, Niki Danmark Tempoløb (20 omgange) 13/11-08
2008 Søeberg Hovmand, Emil Danmark Derny pace (30 omgange) 13/11-08
2008 Hjortnæs, Alexander Danmark Spurtløb (15 omgange) 13/11-08
2008 Byrgesen, Niki Danmark Scratch (5 kilometer) 13/11-08
2008 Norman Hansen, Lasse Danmark B.U.s præmieløb, Udskilningsløb, 27/11-08
2008 Schmidt, Thomas Grand Danmark B.U.s præmieløb, Scratch (5 kilometer) 27/11-08
2008 Helleskov Busk, Elias Danmark B.U.s præmieløb, Pointløb (15 omgange) 27/11-08
2008 Norman Hansen, Lasse Danmark Derny pace (7,5 kilometer) 11/12-08
2008 Møller Nielsen, Mathias Danmark Pointløb (20 omgange), 11/12-08
2008 Refsgaard, Sebastian Danmark Par-udskilningsløb, 18/12-08
2008 Bradtberg, Thore Danmark Par-udskilningsløb, 18/12-08
2008 Damgaard Christiansen, Anders Danmark Pointshandicap (18 omgange) 18/12-08
2007 Hedekær Olsen, Niels Danmark Linieløb (10 omgange) 4/1-07
2007 Schiøler, Mikkel Danmark Vintermesterskab i 1000 meter på tid, 4/1-07
2007 Rytter Ravn, Samuel Danmark Vintermesterskab i sprint, 4/1-07
2007 Nielsen, Sebastian Danmark Parløb (10 kilometer) 18/1-07
2007 Dige Bach, Mathias Danmark Parløb (10 kilometer) 18/1-07
2007 Rytter Ravn, Samuel Danmark Parløb (15 kilometer) 18/1-07
2007 Lander, Sebastian Danmark Parløb (15 kilometer) 18/1-07
2007 Lander, Sebastian Danmark Derny pace (30 omgange) 15/2-07
2007 Bradtberg, Thore Danmark Sprint, 20/9-07
2007 Norman Hansen, Lasse Danmark Pointløb (6 kilometer) 15/11-07
2007 Øllegaard, Mathias Danmark Scratch (4 kilometer) 15/11-07
2007 Enevoldsen, Jonathan Danmark Tempoparløb (30 omgange) 22/11-07
2007 Bradtberg, Thore Danmark Tempoparløb (30 omgange) 22/11-07
2007 Dencker, Andreas Danmark Spurtløb (12 omgange) 22/11-07
2007 Lander, Sebastian Danmark Pointløbhandicap (6 kilometer) 22/11-07
2007 Lander, Sebastian Danmark B.U.s præmieløb, Udskilningsløb, 22/11-07
2007 Enevoldsen, Jonathan Danmark B.U.s præmieløb, Tempoløb (16 omgange) 22/11-07
2007 Norman Hansen, Lasse Danmark B.U.s præmieløb, Scratch (4 kilometer) 22/11-07
2007 Schmidt, Thomas Grand Danmark Parløb (15 kilometer) 20/12-07
2007 Mielke, Daniel Danmark Parløb (15 kilometer) 20/12-07
2007 Hansen, Dion Jimmy Danmark Scratch (4 kilometer) 20/12-07
2007 Lander, Sebastian Danmark Tempoløb (20 omgange) 20/12-07
2007 Bertelsen, Jakob Danmark Progressivt pointløb (16 omgange) 20/12-07
2007 Lander, Sebastian Danmark Scratch (4 kilometer) 20/12-07
2007 Munk Andersen, Mathias Danmark Pointløb (18 omgange) 29/12-07
2007 Enevoldsen, Jonathan Danmark Handicap (10 omgange) 29/12-07
2006 Lander, Sebastian Danmark Vintermesterskab for juniorer, 4. afd., Australsk forfølgelsesløb (2,5 kilometer), 8/1-06
2006 Lander, Sebastian Danmark Vintermesterskab for juniorer, 3. afd., Sprint, 8/1-06
2006 Lander, Sebastian Danmark Vintermesterskab for juniorer, 2. afd., Udskilningsløb, 8/1-06
2006 Lander, Sebastian Danmark Vintermesterskab for juniorer, 1. afd., Pointløb, 8/1-06
2006 Lander, Sebastian Danmark Vintermesterskab for juniorer, Samlet, 8/1-06
2006 Lander, Sebastian Danmark Udskilningsløb, 15/1-06
2006 Mørkøv, Jacob Danmark Sprint, 9/3-06
2006 Mørkøv, Jacob Danmark Udskilningsløb, 7/5-06
2006 Damm, Rasmus Richter Danmark Pointhandicap (18 omgange) 7/5-06
2006 Enevoldsen, Jonathan Danmark Pointløb (10 omgange) 7/5-06
2006 Mørkøv, Jacob Danmark DBC`s 125 års jubilæums stævne, Linieløb (15 omgange) 7/5-06
2006 Schmidt, Thomas Grand Danmark Linieløb (2 kilometer) 6/10-06
2006 Schmidt, Thomas Grand Danmark Pointløb (12 omgange) 6/10-06
2006 Kreutzfeldt, Christian Danmark Ungdomsomnium, 6/10-06
2006 Quaade, Rasmus Christian Danmark Begynderløbet, Linieløb (8 omgange) 16/11-06
2006 Rytter Ravn, Samuel Danmark Handicap (10 omgange) 23/11-06
2006 Schjønnemann, Kristoffer Danmark Udskilningsløb, 23/11-06
2006 Rytter Ravn, Samuel Danmark Spurtløb (12 omgange) 23/11-06
2006 Bradtberg, Thore Danmark Scratch (3 kilometer) 23/11-06
2006 Lander, Sebastian Danmark Scratch (4 kilometer) 23/11-06
2006 Grønlund, Mikkel Danmark Parløb (50 omgange) 30/11-06
2006 Greve, Matias Danmark Parløb (50 omgange) 30/11-06
2006 Øllegaard, Mathias Danmark Handicap (8 omgange) 30/11-06
2006 Thomassen, Rasmus H. Danmark Linieløb (10 omgange) 30/11-06
2006 Lander, Sebastian Danmark Spurtløb (12 omgange) 30/11-06
2006 Henriksen, Patrick Ruben Danmark Pointhandicap (16 omgange) 7/12-06
2006 Øllegaard, Morten Danmark Scratch (5 kilometer) 7/12-06
2006 Christensen, Dennis Daniel Danmark Udskilningsløb, 7/12-06
2006 Norman Hansen, Lasse Danmark Progressivt pointløb (16 omgange) 14/12-06
2006 Christensen, Dennis Daniel Danmark Linieløb (10 omgange) 14/12-06
2006 Lander, Sebastian Danmark B.U.s Ungdomsomnium, 4. afdeling, Australsk forfølgelsesløb (2,5 kilometer) 14/12-06
2006 Lander, Sebastian Danmark B.U.s Ungdomsomnium, 3. afdeling, Udskilningsløb, 14/12-06
2006 Larsen, Thorvald Danmark B.U.s Ungdomsomnium, 2. afdeling, Pointløb (24 omgange) 14/12-06
2006 Mørkøv, Jacob Danmark B.U.s Ungdomsomnium, 1. afdeling, 500 meter på tid, 14/12-06
2006 Lander, Sebastian Danmark B.U.s Ungdomsomnium, Samlet, 14/12-06
2005 Kristiansen, Thomas Danmark Udskilningsløb, 1/12-05
2005 Lander, Sebastian Danmark Handicap, 15/12-05
2005 Lander, Sebastian Danmark Progressivt pointløb (20 omgange) 15/12-05
2005 Nielsen, Sebastian Danmark Post Danmarks Mini Parløb, 29/12-05
2005 Bjerremand Jensen, Anders Danmark Post Danmarks Mini Parløb, 29/12-05