Dansk banestævne, Elite

År Cykelrytter Land Kommentar
2017 Fynbo, Anders Danmark Odense stævne, Parløb (80 omgange) 21.10.2017
2017 Birkemose, Arne Danmark Odense stævne, Parløb (80 omgange) 21.10.2017
2017 Birkemose, Arne Danmark Odense stævne, Omnium Samlet, 21.10.2017
2017 Birkemose, Arne Danmark Odense stævne, Udskilningsløb, 21.10.2017
2017 Skivild, Robin Juel Danmark Odense stævne, Tempoløb (30 omgange) 21.10.2017
2017 Birkemose, Arne Danmark Odense stævne, Scratch (30 omgange) 21.10.2017
2017 Birkemose, Arne Danmark Palle Lykkes Mindeløb, Parløb (100 omgange)
2017 Fynbo, Anders Danmark Palle Lykkes Mindeløb, Parløb (100 omgange)
2017 Birkemose, Arne Danmark Thorvald Ellegaards mindeløb
2017 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Peder Pedersens mindeløb, Samlet
2017 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Peder Pedersens mindeløb, Keirin
2017 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Peder Pedersens mindeløb, Spurtløb
2017 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Peder Pedersens mindeløb, Sprint
2017 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Peder Pedersens mindeløb, 200 m på tid
2017 Birkemose, Arne Danmark Odense stævne, Udskilningsløb, 4.11.2017
2017 Birkemose, Arne Danmark Odense stævne, Pointløb (30 omgange) 4.11.2017
2017 Lander, Alexander Danmark DBC Stævne, Parløb (120 omgange) 09.11.2017
2017 Hester, Marc Danmark DBC Stævne, Parløb (120 omgange) 09.11.2017
2017 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark DBC Stævne, Sprinterløb Scratch (1,5 omgange) 09.11.2017
2017 Wacker, Ludvig Anton Danmark DBC Stævne, Pointløb (30 omgange) 09.11.2017
2017 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark DBC Stævne, Sprinterløb Keirin (6 omgange) 09.11.2017
2017 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark DBC Stævne, Sprinterløb (200 m flyvende) 09.11.2017
2017 Mørkøv, Jesper Danmark DBC Stævne, Derny finale (40 omgange) 09.11.2017
2017 Kron, Andreas Lorentz Danmark DBC Stævne, Derny heat 3 (30 omgange) 09.11.2017
2017 Lander, Alexander Danmark DBC Stævne, Derny heat 2 (30 omgange) 09.11.2017
2017 Malmberg, Matias Gunnar Danmark DBC Stævne, Derny heat 1 (30 omgange) 09.11.2017
2017 Johansen Graungaard, Julius Danmark Åbningsstævne Ballerup, Parløb med handicap (100 omgange) 12.10.2017
2017 Folsach, Casper Danmark Åbningsstævne Ballerup, Parløb med handicap (100 omgange) 12.10.2017
2017 Larsen, Niklas Danmark Åbningsstævne Ballerup, Point Handicap (40 omgange) 12.10.2017
2017 Joensen, Jakob Danmark Åbningsstævne Ballerup, Sprint, 12.10.2017
2017 Folsach, Casper Danmark Åbningsstævne Ballerup, Udskilningsløb, 12.10.2017
2017 Kron, Andreas Lorentz Danmark DBC Stævne, Parløb (120 omgange) 26.10.2017
2017 Stokbro Nielsen, Andreas Danmark DBC Stævne, Parløb (120 omgange) 26.10.2017
2017 Johansen Graungaard, Julius Danmark DBC Stævne, Scratch (40 omgange) 26.10.2017
2017 Johansen Graungaard, Julius Danmark DBC Stævne, Udskilningsløb, 26.10.2017
2017 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark DBC Stævne, Sprint (3,5 omgange) 26.10.2017
2017 Sørensen, Frederik Bjørn Danmark Kay Werners Mindeløb, Pointløb/Samlet
2017 Vorre, Aske Louring Danmark Kay Werners Mindeløb, Pointløb/Samlet
2017 Nyborg Broge, Nils Lau Danmark Kay Werners Mindeløb, 7. afdeling Længste omgang
2017 Berling, Michael Danmark Kay Werners Mindeløb, 6. afdeling Spurtløb, Hvide numre
2017 Dalgaard, Asbjørn Koop Danmark Kay Werners Mindeløb, 5. afdeling Udskilningsløb, Sorte numre
2017 Søgaard, Rasmus Danmark Kay Werners Mindeløb, 4. afdeling Linieløb (10 omgange) Hvide numre
2017 Pallesen, Malthe Aaskov Danmark Kay Werners Mindeløb, 3. afdeling Spurtløb med handikap, Sorte numre
2017 Frandsen, Jakob Danmark Kay Werners Mindeløb, 2. afdeling Udskilningsløb, Hvide numre
2017 Dalgaard, Asbjørn Koop Danmark Kay Werners Mindeløb, 1. afdeling Linieløb (10 omgange) Sorte numre
2017 Steen, Frederik Norge Jørgen Leths Æresløb
2017 Oddli, Anders Norge Jørgen Leths Æresløb
2017 Pallesen, Jeppe Aaskov Danmark Niels Fredborgs Æresløb, Samlet
2017 Frandsen, Jakob Danmark Niels Fredborgs Æresløb, Pointløb (24 omgange)
2017 Pallesen, Jeppe Aaskov Danmark Niels Fredborgs Æresløb, Udskilningsløb
2017 Hester, Marc Danmark Niels Fredborgs Æresløb, Linieløb (15 omgange)
2017 Eland, Lasse Yde Danmark Gunnar Asmussens Æresløb, Samlet
2017 Eland, Lasse Yde Danmark Gunnar Asmussens Æresløb, 4. afdeling, Australsk forfølgelsesløb
2017 Eland, Lasse Yde Danmark Gunnar Asmussens Æresløb, 3. afdeling, Pointløb
2017 Pallesen, Jeppe Aaskov Danmark Gunnar Asmussens Æresløb, 2. afdeling, Udskilningsløb
2017 Fynbo, Anders Danmark Gunnar Asmussens Æresløb, 1. afdeling, Linjeløb (15 omgange)
2017 Johansen Graungaard, Julius Danmark Odense stævne, Parløb (100 omgange) 20.01.2017
2017 Kaimer Eriksen, Kristian Danmark Odense stævne, Parløb (100 omgange) 20.01.2017
2017 Bigum, Simon Danmark Odense stævne, Tempoløb (15 omgange) 20.01.2017
2017 Birkemose, Arne Danmark Odense stævne, scratch (25 omgange) 20.01.2017
2017 Bigum, Simon Danmark Odense stævne, Parløb (100 omgange) 13.01.2017
2017 Linde Jørgensen, Kasper Danmark Odense stævne, Parløb (100 omgange) 13.01.2017
2017 Birkemose, Arne Danmark Odense stævne, Scratch (30 omgange) 13.01.2017
2017 Bigum, Simon Danmark Odense stævne, Kombinationsløb (40 omgange) 13.01.2017
2017 Birkemose, Arne Danmark Odense st?vne, Udskilningsl?b, 13.01.2017
2016 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark Palle Lykkes Mindeløb, Par-omnium, 4. afd. Finalejagt (80 omgange)
2016 Folsach, Casper Danmark Palle Lykkes Mindeløb, Par-omnium, 4. afd. Finalejagt (80 omgange)
2016 Larsen, Niklas Danmark Palle Lykkes Mindeløb, Par-omnium, 3. afd. Udskilningsløb
2016 Pedersen, Casper Phillip Danmark Palle Lykkes Mindeløb, Par-omnium, 3. afd. Udskilningsløb
2016 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark Palle Lykkes Mindeløb, Par-omnium, 2. afd. 500 meter på tid med skift
2016 Folsach, Casper Danmark Palle Lykkes Mindeløb, Par-omnium, 2. afd. 500 meter på tid med skift
2016 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark Palle Lykkes Mindeløb, Par-omnium, 1. afd. Åbningsjagt (50 omgange)
2016 Folsach, Casper Danmark Palle Lykkes Mindeløb, Par-omnium, 1. afd. Åbningsjagt (50 omgange)
2016 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Palle Lykkes Mindeløb, Sprinteromnium, Samlet
2016 Munk Andersen, Mathias Danmark Palle Lykkes Mindeløb, Sprinteromnium, 5. afd. match -4 mands.
2016 Nejrup, Rasmus Danmark Palle Lykkes Mindeløb, Sprinteromnium, 4. afd. match - 3 mod 4
2016 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Palle Lykkes Mindeløb, Sprinteromnium, 4. afd. match - 1 mod 2
2016 Joensen, Jakob Danmark Palle Lykkes Mindeløb, Sprinteromnium, 3. afd. match - 2 mod 4
2016 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Palle Lykkes Mindeløb, Sprinteromnium, 3. afd. match - 1 mod 3
2016 Joensen, Jakob Danmark Palle Lykkes Mindeløb, Sprinteromnium, 2. afd. match - 2 mod 3
2016 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Palle Lykkes Mindeløb, Sprinteromnium, 2. afd. match - 1 mod 4
2016 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Palle Lykkes Mindeløb, Sprinteromnium, 1. afd. 200 meter flyvende
2016 Mørkøv, Michael Danmark Nytårsstævne Ballerup, Internationalt Parløb (100 kilometer) 29.12.2016
2016 Norman Hansen, Lasse Danmark Nytårsstævne Ballerup, Internationalt Parløb (100 kilometer) 29.12.2016
2016 Price-Pejtersen, Johan Danmark Nytårsstævne Ballerup, Udskilningsløb, Klasse A-B, 29.12.2016
2016 Malmberg, Matias Gunnar Danmark Nytårsstævne Ballerup, Scratch (20 omgange) Klasse A-B, 29.12.2016
2016 Larsen, Niklas Danmark Ballerup, Parløb (100 omgange) 15.12.2016
2016 Folsach, Casper Danmark Ballerup, Parløb (100 omgange) 15.12.2016
2016 Schwartz, Frederik Bjørke Danmark Ballerup, Udskilningsløb, 15.12.2016
2016 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark DBC's Sprint Challenge, Samlet, 15.12.2016
2016 Nejrup, Rasmus Danmark DBC's Sprint Challenge, 3. afdeling, sprintmatch, 15.12.2016
2016 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark DBC's Sprint Challenge, 2. afdeling, sprintmatch, 15.12.2016
2016 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark DBC's Sprint Challenge, 1. afdeling, 500 m flyvende, 15.12.2016
2016 Price-Pejtersen, Johan Danmark Ballerup, Tempopointløb, A/B-klassen, 15.12.2016
2016 Folsach, Casper Danmark DBCs Derny-pace mesterskab, heat 2 (30 omgange) 15.12.2016
2016 Larsen, Niklas Danmark DBCs Derny-pace mesterskab, heat 1 (30 omgange) 15.12.2016
2016 Folsach, Casper Danmark Ballerup, Parløb (160 omgange) 24.11.2016
2016 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark Ballerup, Parløb (160 omgange) 24.11.2016
2016 Hanssing, Jeppe Danmark Ballerup, Scratch (A/B-Klassen) 24.11.2016
2016 Folsach, Casper Danmark Ballerup, Derny-pace (2) 24.11.2016
2016 Larsen, Niklas Danmark Ballerup, Derny-pace (1) 24.11.2016
2016 Norman Hansen, Lasse Danmark Ballerup, Udskilningsløb, 24.11.2016
2016 Folsach, Casper Danmark Ballerup, Pointløb, 24.11.2016
2016 Pedersen, Casper Phillip Danmark Ballerup, Parløb + Derny, 01.11.2016
2016 Hester, Marc Danmark Ballerup, Parløb + Derny, 01.11.2016
2016 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark Ballerup, Scratch (24 omgange) 01.11.2016
2016 Wacker, Ludvig Anton Danmark Ballerup, Scratch (7,5 kilometer), (A/B-Klassen) 27.10.2016
2016 Folsach, Casper Danmark Ballerup, Tempopointløb (40 omgange) 27.10.2016
2016 Bigum, Simon Danmark Ballerup, Udskilningsløb, 27.10.2016
2016 Stokbro Nielsen, Andreas Danmark Ballerup, Parløb (25 kilometer) 27.10.2016
2016 Folsach, Casper Danmark Ballerup, Parløb (25 kilometer) 27.10.2016
2016 Folsach, Casper Danmark Ballerup, Derny-pace (15 kilometer) 27.10.2016
2016 Mørkøv, Jacob Danmark Peder Pedersens Mindeløb, Parløb
2016 Bigum, Simon Danmark Peder Pedersens Mindeløb, Parløb
2016 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Peder Pedersens Mindeløb, Sprinteromnium, Samlet
2016 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Peder Pedersens Mindeløb, Sprinteromnium, 4. afd., Keirin
2016 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Peder Pedersens Mindeløb, Sprinteromnium, 3. afd., Spurtløb (15 omgange)
2016 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Peder Pedersens Mindeløb, Sprinteromnium, 2. afd., Sprint, longest lap
2016 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Peder Pedersens Mindeløb, Sprinteromnium, 1. afd., Sprint
2016 Bigum, Simon Danmark Peder Pedersens Mindeløb, omnium, Samlet
2016 Bigum, Simon Danmark Peder Pedersens Mindeløb, omnium, 3. afd., Udskilningsløb
2016 Overgaard Amdi Pedersen, Nicklas Danmark Peder Pedersens Mindeløb, omnium, 2. afd., Scratch (30 omgange)
2016 Bigum, Simon Danmark Peder Pedersens Mindeløb, omnium, 1. afd., Pointløb (30 omgange)
2016 Eland, Lasse Yde Danmark Odense stævne, Parløb (60 omgange) 23.10.2016
2016 Sørensen, Nichlas Eberhardt Danmark Odense stævne, Parløb (60 omgange) 23.10.2016
2016 Fynbo, Anders Danmark Thorvald Ellegaards Mindeløb
2016 Bigum, Simon Danmark Odense stævne, Udskilningsløb, 23.10.2016
2016 Bigum, Simon Danmark Odense stævne, Kombinationsløb (40 omgange) 23.10.2016
2016 Hester, Marc Danmark Åbningsløb Ballerup, Parløb (100 omgange) 13.10.2016
2016 Mørkøv, Jesper Danmark Åbningsløb Ballerup, Parløb (100 omgange) 13.10.2016
2016 Hester, Marc Danmark Åbningsløb Ballerup, Udskilningsløb, 13.10.2016
2016 Folsach, Casper Danmark Åbningsløb Ballerup, Tempo pointløb (40 omgange) 13.10.2016
2016 Kaimer Eriksen, Kristian Danmark Åbningsløb Ballerup, Scratch (30 omgange) 13.10.2016
2016 Folsach, Casper Danmark Åbningsløb Ballerup, Derny-pace EM Optakt, 13.10.2016
2016 Hester, Marc Danmark Åbningsstævne Odense, Parløb (40 omgange) 09.10.2016
2016 Mørkøv, Jesper Danmark Åbningsstævne Odense, Parløb (40 omgange) 09.10.2016
2016 Hester, Marc Danmark Åbningsstævne Odense, linjeløb med dernyføring (30 omgange) 09.10.2016
2016 Oddli, Anders Norge Åbningsstævne Odense, Pointløb (40 omgange) 09.10.2016
2016 Hester, Marc Danmark Åbningsstævne Odense, Scratch (30 omgange) 09.10.2016
2016 Mørkøv, Jacob Danmark Gert Franks Æresløb
2016 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Jørgen Leths Æresløb
2016 Abel Jensen, Morten Høgh Danmark Kay Werners Mindeløb, Samlet
2016 Helleskov Busk, Elias Danmark Kay Werners Mindeløb, Samlet
2016 Abel Jensen, Morten Høgh Danmark Kay Werners Mindeløb, 7. afdeling Pointløb
2016 Helleskov Busk, Elias Danmark Kay Werners Mindeløb, 7. afdeling Pointløb
2016 Ollerup Sall, Johannes Danmark Kay Werners Mindeløb, 6. afdeling Spurtløb
2016 Helleskov Busk, Elias Danmark Kay Werners Mindeløb, 5. afdeling Udskilningsløb
2016 Moberg Jørgensen, Christian Danmark Kay Werners Mindeløb, 4. afdeling Linjeløb
2016 Søgaard, Rasmus Danmark Kay Werners Mindeløb, 3. afdeling Spurtløb
2016 Abel Jensen, Morten Høgh Danmark Kay Werners Mindeløb, 2. afdeling Udskilningsløb
2016 Overgaard Amdi Pedersen, Nicklas Danmark Kay Werners Mindeløb, 1. afdeling Linieløb
2016 Abel Jensen, Morten Høgh Danmark GP Frederikshøj Omnium Aarhus, Samlet, Klasse A, 04.06.2016
2016 Abel Jensen, Morten Høgh Danmark GP Frederikshøj Omnium Aarhus, 3. afdeling Udskilningsløb, Klasse A, 04.06.2016
2016 Larsen, Michael A. Danmark GP Frederikshøj Omnium Aarhus, 2. afdeling Pointløb, Klasse A, 04.06.2016
2016 Abel Jensen, Morten Høgh Danmark GP Frederikshøj Omnium Aarhus, 1. afdeling Scratch, Klasse A, 04.06.2016
2016 Frandsen, Jakob Danmark Parløb, Aarhus, 03.06.2016
2016 Overgaard Amdi Pedersen, Nicklas Danmark Parløb, Aarhus, 03.06.2016
2016 Meyer, Mads Danmark Omnium Aarhus, Samlet, Klasse A, 03.06.2016
2016 Meyer, Mads Danmark Omnium Aarhus, 4. afdeling Udskilningsløb, Klasse A, 03.06.2016
2016 Berling, Michael Danmark Omnium Aarhus, 3. afdeling Den Længste Omgang, Klasse A, 03.06.2016
2016 Meyer, Mads Danmark Omnium Aarhus, 2. afdeling Pointløb, Klasse A, 03.06.2016
2016 Søgaard, Rasmus Danmark Omnium Aarhus, 1. afdeling Scratch, Klasse A, 03.06.2016
2016 Langballe, Johan Tiedemann Danmark Bykampen, 3. afdeling Australsk forfølgelsesløb
2016 Norman Hansen, Lasse Danmark Bykampen, 2. afdeling Omgang på tid
2016 Greve, Matias Danmark Bykampen, 1. afdeling udskilningsløb
2016 Bigum, Simon Danmark Omnium, Samlet 30.01.2016
2016 Bigum, Simon Danmark Pointløb (Omniumafdeling) 30.01.2016
2016 Bigum, Simon Danmark Udskilningsløb (Omniumafdeling) 30.01.2016
2016 Birkemose, Arne Danmark Scratch (Omniumafdeling) 30.01.2016
2016 Sørensen, Nichlas Eberhardt Danmark Parløb (100 omgange) 30.01.2016
2016 Frank, Martin Holritz Danmark Parløb (100 omgange) 30.01.2016
2016 Kron, Andreas Lorentz Danmark Pointløb (10 kilometer) 21/1-2016
2016 Helleskov Busk, Elias Danmark Parløb (40 kilometer) 21/1-2016
2016 Bigum, Simon Danmark Parløb (40 kilometer) 21/1-2016
2016 Aaen Jørgensen, Jonas Danmark Par-omnium, 3. afdeling - 7,5 km dernypace (heat 2, sorte numre), 7/1-16
2016 Hester, Marc Danmark Par-omnium, 3. afdeling - 7,5 km dernypace (heat 1, hvide numre), 7/1-16
2016 Aaen Jørgensen, Jonas Danmark Par-omnium, 2. afdeling - udskilningsløb, 7/1-16
2016 Aaen Jørgensen, Jonas Danmark Par-omnium, 1. afdeling - 6 km scratch, 7/1-16
2015 Teklinski, Adrian Polen Scratch (Sorte numre) 30/12-2015
2015 Grasmann, Christian Tyskland Scratch (Hvide numre) 30/12-2015
2015 Mørkøv, Jesper Danmark Parløb (100 kilometer) 30/12-2015
2015 Grasmann, Christian Tyskland Parløb (100 kilometer) 30/12-2015
2015 Rasmussen, Alex Danmark Peder Pedersens Mindeløb, Omnium, 06.12.2015
2015 Larsen, Mathias Alexander Erik Danmark Parløb (40 minutter) Elite + U/19, 03.12.2015
2015 Stokbro Nielsen, Andreas Danmark Parløb (40 minutter) Elite + U/19, 03.12.2015
2015 Hester, Marc Danmark Udskilningsløb, 03.12.2015
2015 Helleskov Busk, Elias Danmark Derny-Pace (2) (30 omgange) 03.12.2015
2015 Mørkøv, Jesper Danmark Derny-Pace (1) (30 omgange) 03.12.2015
2015 Hester, Marc Danmark Scratch (20 omgange) 03.12.2015
2015 Schwartz, Frederik Bjørke Danmark Parløb (40 minutter) 19.11.2015
2015 Mørkøv, Jacob Danmark Parløb (40 minutter) 19.11.2015
2015 Johansen Graungaard, Julius Danmark Udskilningsløb Elite + U/19, 19.11.2015
2015 Lund Pedersen, Rasmus Danmark Uofficielt DM i Holdsprint, 19.11.2015
2015 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark Uofficielt DM i Holdsprint, 19.11.2015
2015 Stokbro Nielsen, Andreas Danmark Uofficielt DM i Holdsprint, 19.11.2015
2015 Pedersen, Mads Danmark Pointløb (24 omgange) Elite + U/19, 19.11.2015
2015 Johansen Graungaard, Julius Danmark Parløb (40 minutter) 03.11.2015
2015 Kaimer Eriksen, Kristian Danmark Parløb (40 minutter) 03.11.2015
2015 Mørkøv, Michael Danmark Derny-pace (10 kilometer) 03.11.2015
2015 Kaimer Eriksen, Kristian Danmark Pointløb Elite og U/19, 03.11.2015
2015 Mørkøv, Jacob Danmark Thorkild Madsen Memorial, Samlet 27.10.15
2015 Bigum, Simon Danmark Thorkild Madsen Memorial, Samlet 27.10.15
2015 Mørkøv, Jacob Danmark Thorkild Madsen Memorial, 3. afd. Barbados-parløb 27.10.15
2015 Bigum, Simon Danmark Thorkild Madsen Memorial, 3. afd. Barbados-parløb 27.10.15
2015 Mørkøv, Jacob Danmark Thorkild Madsen Memorial, 2. afd. 1000 meter på tid - flyvende start 27.10.15
2015 Bigum, Simon Danmark Thorkild Madsen Memorial, 2. afd. 1000 meter på tid - flyvende start 27.10.15
2015 Bigum, Simon Danmark Thorkild Madsen Memorial, 1. afd. individuelt udskilningsløb 27.10.15
2015 Rasmussen, Alex Danmark Gert Franks Æresløb, Parløb
2015 Helleskov Busk, Elias Danmark Gert Franks Æresløb, Parløb
2015 Schwartz, Frederik Bjørke Danmark Niels Fredborgs Æresløb, Parløb (30 omgange)
2015 Mørkøv, Jacob Danmark Niels Fredborgs Æresløb, Parløb (30 omgange)
2015 Ranneries, Christian Danmark Niels Fredborgs Æresløb, Sydney Handikap over 1.000 meter
2015 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Niels Fredborgs Æresløb, "Den Længste Omgang"
2015 Frank, Martin Holritz Danmark Niels Fredborgs Æresløb, Udskilningsløb
2015 Hartvig, Daniel Henning Danmark Niels Fredborgs Æresløb, Pointløb
2015 Rimkratt-Milkowski, Wiliam Danmark Niels Fredborgs Æresløb, 500 meter på tid
2015 Hartvig, Daniel Henning Danmark Niels Fredborgs Æresløb, Samlet
2015 Rasmussen, Alex Danmark Kay Werners Mindeløb - Parløbs Omnium
2015 Kos, Christian Holland Kay Werners Mindeløb - Parløbs Omnium
2015 Rasmussen, Alex Danmark Kay Werners Mindeløb, "Længste Omgang"
2015 Michiels, Killian Belgien Kay Werners Mindeløb, Udskilningsløb
2015 Rasmussen, Alex Danmark Kay Werners Mindeløb, Linieløb
2015 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark Par-omnium 3. afdeling, derny-heat 2 (10 kilometer) 22/1-15
2015 Frank, Martin Holritz Danmark Par-omnium 2. afdeling, derny-heat 1 (10 kilometer) 22/1-15
2015 Kron, Andreas Lorentz Danmark Par-omnium 1. afdeling, Udskilningsløb, 22/1-15
2015 Johansen Graungaard, Julius Danmark Scratch (6 kilometer) 8/1-2015
2015 Aistrup, Nikola Danmark Udskilningsløb, 8/1-2015
2015 Lahm, Erik Danmark Parløb (40 kilometer) 8/1-2015
2015 Cronqvist, Tim Vang Danmark Parløb (40 kilometer) 8/1-2015
2014 Rasmussen, Alex Danmark Gert Franks Æresløb
2014 Norman Hansen, Lasse Danmark Derny pace (30 omgange) 30/12-14
2014 Folsach, Casper Danmark Derny pace (30 omgange) 30/12-14
2014 Mørkøv, Jesper Danmark Derny (10 kilometer) 04/12-14
2014 Rasmussen, Alex Danmark Pointløb, 04/12-14
2014 Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj Danmark Scratch (24 omgange) 27/11-14
2014 Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj Danmark Spurtløb (10 omgange) 27/11-14
2014 Rasmussen, Alex Danmark Parløb, Odense, A-klasse 16.11.2014
2014 Hester, Marc Danmark Parløb, Odense, A-klasse 16.11.2014
2014 Rasmussen, Alex Danmark Cykelbanernes Cup, mini-omnium, Odense, A-klasse 16.11.2014
2014 Rasmussen, Alex Danmark UCI parløb Ballerup, 1/11-2014
2014 Hester, Marc Danmark UCI parløb Ballerup, 1/11-2014
2014 Helleskov Busk, Elias Danmark Parløb (30 kilometer) 23/10-14
2014 Bigum, Simon Danmark Parløb (30 kilometer) 23/10-14
2014 Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj Danmark Scratch (24 omgange) 23/10-14
2014 Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj Danmark Pointløb (24 omgange) 23/10-14
2014 Rasmussen, Alex Danmark Omnium, 9/10-14
2014 Rasmussen, Alex Danmark Parløb (80 omgange) 9/10-14
2014 Hester, Marc Danmark Parløb (80 omgange) 9/10-14
2014 Rasmussen, Alex Danmark Pointløb (28 omgange) 9/10-14
2014 Rasmussen, Alex Danmark Udskilningsløb, 9/10-14
2014 Mørkøv, Jesper Danmark Derny Pace (20 kilometer) 9/10-14
2014 Rasmussen, Alex Danmark Scratch (16 omgange) 9/10-14
2014 Rasmussen, Alex Danmark Cup Danmark, 1. afdeling, Samlet
2014 Rasmussen, Alex Danmark Cup Danmark, 1. afdeling, Udskilningsløb
2014 Rasmussen, Alex Danmark Cup Danmark, 1. afdeling, Pointløb
2014 Rasmussen, Alex Danmark Cup Danmark, 1. afdeling, Linieløb
2014 Mortensen, Martin Danmark Kay Werners mindeløb, Elite Parløb samlet
2014 Hester, Marc Danmark Kay Werners mindeløb, Elite Parløb samlet
2014 Berling, Michael Danmark Kay Werners mindeløb, Udskilningsløb
2014 Kos, Patrick Holland Kay Werners mindeløb, Linieløb
2014 Schwartz, Frederik Bjørke Danmark Niels Fredborgs Æresløb, Parløb
2014 Mortensen, Martin Danmark Niels Fredborgs Æresløb, Parløb
2014 Overgaard Amdi Pedersen, Nicklas Danmark Niels Fredborgs Æresløb, Senior A
2014 Sandstød, Michel Danmark 2 timers 6-dages Overture, Finalejagt (40 minutter), Samlet, 23/1-14
2014 Kalz, Marcel Tyskland 2 timers 6-dages Overture, Finalejagt (40 minutter), Samlet, 23/1-14
2014 Fynbo, Anders Danmark 2 timers 6-dages Overture, 2. balustradespurt, 23/1-14
2014 Frank, Martin Holritz Danmark 2 timers 6-dages Overture, 2. balustradespurt, 23/1-14
2014 Rodenberg Madsen, Frederik Danmark 2 timers 6-dages Overture, 1. balustradespurt, 23/1-14
2014 Wallin, Rasmus Bøgh Danmark 2 timers 6-dages Overture, 1. balustradespurt, 23/1-14
2014 Nielsen, Philip Nicholas Danmark 2 timers 6-dages Overture, Derny-pace (10 kilometer) 23/1-14
2014 Hester, Marc Danmark 2 timers 6-dages Overture, Derny-pace (10 kilometer) 23/1-14
2014 Sandstød, Michel Danmark 2 timers 6-dages Overture, Udskilningsløb, 23/1-14
2014 Kalz, Marcel Tyskland 2 timers 6-dages Overture, Udskilningsløb, 23/1-14
2014 Sandstød, Michel Danmark 2 timers 6-dages Overture, 30 minutters jagt, 23/1-14
2014 Kalz, Marcel Tyskland 2 timers 6-dages Overture, 30 minutters jagt, 23/1-14
2014 Bigum, Simon Danmark Linieløb (5 kilometer med Derny) 9/1-14
2014 Byrgesen, Niki Danmark Udskilningsløb, 9/1-14
2013 Mørkøv, Michael Danmark Derny pace, 2. løb (7,5 kilometer) 30/12-13
2013 Folsach, Casper Danmark Derny pace, 1. løb (7,5 kilometer) 30/12-13
2013 Møller Nielsen, Mathias Danmark Internationalt Parløb, 12/12-13
2013 Folsach, Casper Danmark Internationalt Parløb, 12/12-13
2013 Folsach, Casper Danmark Internationalt UCI-pointsløb
2013 Ravasio, Giuseppe Italien Dansk - Italiensk sprint for hold (Holdsprint) 5/12-13
2013 Picco, Alessandro Italien Dansk - Italiensk sprint for hold (Holdsprint) 5/12-13
2013 Karstoft, Steffen Danmark Dansk - Italiensk sprint for hold (Holdsprint) 5/12-13
2013 Ravnsholt Olsen, Emil Danmark Udskilningsløb, 5/12-13
2013 Thomsen, Ulrik Danmark Claus Dalgaards 4.000 meter holdforfølgelsescup, Bronze
2013 Hartvigsen, Sebastian Danmark Claus Dalgaards 4.000 meter holdforfølgelsescup, Bronze
2013 Hartvig, Daniel Henning Danmark Claus Dalgaards 4.000 meter holdforfølgelsescup, Bronze
2013 Damberg, Kristoffer G. Danmark Claus Dalgaards 4.000 meter holdforfølgelsescup, Bronze
2013 Stokbro Nielsen, Andreas Danmark Claus Dalgaards 4.000 meter holdforfølgelsescup, Sølv
2013 Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj Danmark Claus Dalgaards 4.000 meter holdforfølgelsescup, Sølv
2013 Wallin, Rasmus Bøgh Danmark Claus Dalgaards 4.000 meter holdforfølgelsescup, Sølv
2013 Bak Klaris, Magnus Danmark Claus Dalgaards 4.000 meter holdforfølgelsescup, Sølv
2013 Sobota, Kristian Danmark Claus Dalgaards 4.000 meter holdforfølgelsescup, Guld
2013 Sandstød, Michel Danmark Claus Dalgaards 4.000 meter holdforfølgelsescup, Guld
2013 Lauge Jensen, Mike Danmark Claus Dalgaards 4.000 meter holdforfølgelsescup, Guld
2013 Byrgesen, Niki Danmark Claus Dalgaards 4.000 meter holdforfølgelsescup, Guld
2013 Correl Roesgarth, Rasmus Danmark Derny Pace (7,5 kilometer) 5/12-13
2013 Keisse, Iljo Belgien International Parløb, 60 minutter jagt, Samlet
2013 Hester, Marc Danmark International Parløb, 60 minutter jagt, Samlet
2013 Mørkøv, Jesper Danmark International Parløb, Derny pace (10 kilometer)
2013 Byrgesen, Niki Danmark International Parløb, Derny pace (10 kilometer)
2013 Keisse, Iljo Belgien International Parløb, Derny pace (10 kilometer)
2013 Hester, Marc Danmark International Parløb, Derny pace (10 kilometer)
2013 Keisse, Iljo Belgien International Parløb, Parudskilningsløb
2013 Hester, Marc Danmark International Parløb, Parudskilningsløb
2013 Sørensen, Nichlas Eberhardt Danmark Parløb (40 minutter) 21/11-13
2013 Juel Jensen, Casper Danmark Parløb (40 minutter) 21/11-13
2013 Clausen, Patrick Danmark Derny Pace (7,5 kilometer) 21/11-13
2013 Lindberg Mortensen, Mathias Danmark Derny Pace (7,5 kilometer) 21/11-13
2013 Clausen, Patrick Danmark Scratch (4 kilometer) 21/11-13
2013 Mørkøv, Jesper Danmark Parløb (40 minutter) 31/10-13
2013 Hester, Marc Danmark Parløb (40 minutter) 31/10-13
2013 Hester, Marc Danmark Barbados pointløb (18 omgange) 31/10-13
2013 Krigbaum, Mathias Wickmann Danmark Scratch (5 kilometer) 31/10-13
2013 Kron, Andreas Lorentz Danmark Scratch (4 kilometer) 31/10-13
2013 Mortensen, Martin Danmark Jørgen Leths æresløb, Slutstilling efter Finale Jagt, 30/8-13
2013 Berling, Michael Danmark Jørgen Leths æresløb, Slutstilling efter Finale Jagt, 30/8-13
2013 Gylling, Andreas Holm Danmark Jørgen Leths æresløb, Gigant Spurt, 30/8-13
2013 Frank, Martin Holritz Danmark Jørgen Leths æresløb, Linieløb, 30/8-13
2013 Berling, Michael Danmark Jørgen Leths æresløb, Harley Pace Heat 2, 30/8-13
2013 Sørensen, Jimmi Danmark Jørgen Leths æresløb, Harley Pace Heat 1, 30/8-13
2013 Nielsen, Philip Nicholas Danmark Jørgen Leths æresløb, Udskilningsløb, 30/8-13
2013 Helleskov Busk, Elias Danmark Jørgen Leths æresløb, Erik Lindes Mindeløb, 30/8-13
2013 Overgaard Amdi Pedersen, Nicklas Danmark Jørgen Leths æresløb, Spurtserie, 30/8-13
2013 Bugge Andersen, Mads Danmark Jørgen Leths æresløb, Spurtserie, 30/8-13
2013 Mortensen, Martin Danmark Niels Fredborgs Æresløb, Samlet
2013 Tholstrup Skjøth, Magnus Danmark Niels Fredborgs Æresløb, Pointløb (10 omgange)
2013 Sørensen, Jimmi Danmark Niels Fredborgs Æresløb, Dernyløb (30 omgange)
2013 Overgaard Amdi Pedersen, Nicklas Danmark Niels Fredborgs Æresløb, Udskilningsløb
2013 Sørensen, Jimmi Danmark Niels Fredborgs Æresløb, Linieløb (8 omgange)
2013 Bigum, Simon Danmark Stort handikap for alle ryttere, 24/7-13
2013 Bigum, Simon Danmark Derny Løb, 24/7-13
2013 Berling, Michael Danmark Gunnar Asmussens Æresløb, Samlet
2013 Berling, Michael Danmark Gunnar Asmussens Æresløb, Pointløbs handikap
2013 Rosager, Oscar Bjørn Danmark Gunnar Asmussens Æresløb, Udskilningsløb
2013 Bigum, Simon Danmark Gunnar Asmussens Æresløb, Linieløb (10 omgange)
2013 Juel Jensen, Casper Danmark 2 timers parløb, 17/1-13
2013 Bugge Andersen, Mads Danmark 2 timers parløb, 17/1-13
2012 Overgaard Amdi Pedersen, Nicklas Danmark Niels Fredborgs Æresløb, Senior A
2012 Mørkøv, Jesper Danmark Derny Pace (7,5 kilometer) 29/12-12
2012 Norman Hansen, Lasse Danmark Derny Pace (7,5 kilometer) 29/12-12
2012 Mørkøv, Jesper Danmark Derny Pace (7,5 kilometer) 15/11-12
2012 Picco, Alessandro Italien Dansk - Italiensk sprint for hold (Holdsprint) 15/11-12
2012 Tommarelli, Erik Italien Dansk - Italiensk sprint for hold (Holdsprint) 15/11-12
2012 Prati, Andrea Italien Dansk - Italiensk sprint for hold (Holdsprint) 15/11-12
2012 Tommarelli, Erik Italien Dansk - Italiensk sprint for hold (Keirin) 15/11-12
2012 Franzpötter, Bernhard Danmark Dansk - Italiensk sprint for hold, 15/11-12
2012 Mørkøv, Jesper Danmark Derny pace (10 kilometer) 8/11-12
2012 Ranneries, Christian Danmark Parløb (40 minutter) 25/10-12
2012 Mørkøv, Jesper Danmark Parløb (40 minutter) 25/10-12
2012 Mørkøv, Jesper Danmark Udskilningsløb, 25/10-12
2012 Krigbaum, Mathias Wickmann Danmark Scratch (5 kilometer) 25/10-12
2012 Ranneries, Christian Danmark Jørgen Leths æresløb, Slutstilling efter Finale Jagt (80 omgange), 1/9-12
2012 Franck, Thorlak Danmark Jørgen Leths æresløb, Slutstilling efter Finale Jagt (80 omgange), 1/9-12
2012 Overgaard Amdi Pedersen, Nicklas Danmark Jørgen Leths æresløb, Gigant Spurt (8 omgange), 1/9-12
2012 Mortensen, Martin Danmark Jørgen Leths æresløb, Erik Lindes Mindeløb, linjeløb (5 kilometer), 1/9-12
2012 Bigum, Simon Danmark Jørgen Leths æresløb, Linieløb (Ti omgange), 1/9-12
2012 Ranneries, Christian Danmark Jørgen Leths æresløb, Udskilningsløb, 1/9-12
2012 Tol, Erick Holland Jørgen Leths æresløb, Spurtserie, fire spurter á fem omgange, 1/9-12
2012 Kos, Christian Holland Jørgen Leths æresløb, Spurtserie, fire spurter á fem omgange, 1/9-12
2012 Poulsen, Jonas Danmark 2-timers parløbs Omnium, 7. afdeling - Finalejagt
2012 Krigbaum, Mathias Wickmann Danmark 2-timers parløbs Omnium, 7. afdeling - Finalejagt
2012 Møller Nielsen, Mathias Danmark 2-timers parløbs Omnium, 6. afdeling - 2. Balustradespurt
2012 Helleskov Busk, Elias Danmark 2-timers parløbs Omnium, 6. afdeling - 2. Balustradespurt
2012 Øllegaard, Mathias Danmark 2-timers parløbs Omnium, 5. afdeling - 1. Balustradespurt
2012 Linné Jørgensen, Stefan Danmark 2-timers parløbs Omnium, 5. afdeling - 1. Balustradespurt
2012 Møller Nielsen, Mathias Danmark 2-timers parløbs Omnium, 4. afdeling - Derny-pace 7,5 km.
2012 Helleskov Busk, Elias Danmark 2-timers parløbs Omnium, 4. afdeling - Derny-pace 7,5 km.
2012 Thomsen, Ulrik Danmark 2-timers parløbs Omnium, 3. afdeling - Derny-pace 7,5 km.
2012 Juel Jensen, Casper Danmark 2-timers parløbs Omnium, 3. afdeling - Derny-pace 7,5 km.
2012 Øllegaard, Morten Danmark 2-timers parløbs Omnium, 2. afdeling - Udskilningsløb
2012 Bugge Andersen, Mads Danmark 2-timers parløbs Omnium, 2. afdeling - Udskilningsløb
2012 Poulsen, Jonas Danmark 2-timers parløbs Omnium, 1. afdeling - 30 minutter jagt
2012 Krigbaum, Mathias Wickmann Danmark 2-timers parløbs Omnium, 1. afdeling - 30 minutter jagt
2012 Schwartz, Frederik Bjørke Danmark Point parløb (Tre afdelinger) 12/1-12
2012 Degn Larsen, Casper Danmark Point parløb (Tre afdelinger) 12/1-12
2011 Bigum, Simon Danmark Niels Fredborgs Æresløb, Senior A
2011 Mørkøv, Michael Danmark Scratch (7,5 kilometer) 29/12-11
2011 Rasmussen, Alex Danmark Scratch (7,5 kilometer) 29/12-11
2011 Ranneries, Christian Danmark Parløb (40 minutter) 15/12-11
2011 Norman Hansen, Lasse Danmark Parløb (40 minutter) 15/12-11
2011 Norman Hansen, Lasse Danmark Udskilningsløb, 15/12-11
2011 Folsach, Casper Danmark Scratch (5 kilometer) 15/12-11
2011 Larsen, Michael Smith Danmark Parløb (40 minutter), 1/12-11
2011 Bugge Andersen, Mads Danmark Parløb (40 minutter), 1/12-11
2011 Sandstød, Michel Danmark Derny-Pace (5 kilometer), 1/12-11
2011 Lander, Sebastian Danmark Barbados-pointløb (16 omgange), 1/12-11
2011 Mørkøv, Jesper Danmark Parløb (40 minutter), 17/11-11
2011 Hester, Marc Danmark Parløb (40 minutter), 17/11-11
2011 Hester, Marc Danmark Pointløb (24 omgange), 17/11-11
2011 Byrgesen, Niki Danmark Derny pace (7,5 kilometer), 23/10-11
2011 Clausen, Patrick Danmark Scratch (5 kilometer), 23/10-11
2011 Berling, Michael Danmark Gunnar Asmussens æresløb, Samlet
2011 Ollerup Sall, Johannes Danmark Gunnar Asmussens æresløb, Spurtløb
2011 Berling, Michael Danmark Gunnar Asmussens æresløb, Australsk forfølgelsesløb (10 omgange)
2011 Berling, Michael Danmark Gunnar Asmussens æresløb, Scratch 1 omgang + 33 meter
2011 Franck, Thorlak Danmark Gunnar Asmussens æresløb, Linieløb med ubekendt distance
2011 Gylling, Nikolaj Holm Danmark Gunnar Asmussens æresløb, Linieløb med handicap i meter (for alle klaser)
2011 Bugge Andersen, Mads Danmark Linieløb (3 Kilometer med føring af én motor) 27/1-11
2011 Larsen, Michael Smith Danmark Parløb (45 minutter) 27/1-11
2011 Berling, Michael Danmark Parløb (45 minutter) 27/1-11
2011 Larsen, Michael Smith Danmark Omnium Ballerup, Samlet
2011 Larsen, Michael Smith Danmark Omnium Ballerup, Derny pace (7,5 kilometer)
2011 Hansen, Heine Winding Danmark Omnium Ballerup, Pointløb (20 omgange)
2011 Øllegaard, Morten Danmark Omnium Ballerup, Scratch (5 kilometer)
2011 Lander, Sebastian Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, 2. Ballustradespurt, 20/1-11
2011 Greve, Matias Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, 2. Ballustradespurt, 20/1-11
2011 Clausen, Patrick Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, 2. Ballustradespurt, 20/1-11
2011 Øllegaard, Morten Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, 1. Ballustradespurt, 20/1-11
2011 Øllegaard, Mathias Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, 1. Ballustradespurt, 20/1-11
2011 Bradtberg, Thore Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, 1. Ballustradespurt, 20/1-11
2011 Lander, Sebastian Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, Derny pace, 20/1-11
2011 Greve, Matias Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, Derny pace, 20/1-11
2011 Clausen, Patrick Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, Derny pace, 20/1-11
2011 Rydicher, Mads Strange Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, Udskilningsløb, 20/1-11
2011 Madsen, Jens-Erik Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, Udskilningsløb, 20/1-11
2011 Hester, Marc Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, Udskilningsløb, 20/1-11
2011 Lander, Sebastian Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, 30 minutters jagt, 20/1-11
2011 Greve, Matias Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, 30 minutters jagt, 20/1-11
2011 Clausen, Patrick Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, 30 minutters jagt, 20/1-11
2011 Bradtberg, Thore Danmark Scratch (20 omgange) 13/1-11
2011 Lander, Sebastian Danmark Point parløb (Tre afdelinger) 13/1-11
2011 Bugge Andersen, Mads Danmark Point parløb (Tre afdelinger) 13/1-11
2010 Mørkøv, Michael Danmark Derny pace (30 omgange) 30/12-10
2010 Rasmussen, Alex Danmark Derny pace (30 omgange) 30/12-10
2010 Lander, Sebastian Danmark Parløb (45 minutter), 16/12-10
2010 Kreutzfeldt, Christian Danmark Parløb (45 minutter), 16/12-10
2010 Lander, Sebastian Danmark Derny Pace, 16/12-10
2010 Clausen, Patrick Danmark Scratch (5 kilometer) 02/12-10
2010 Mørkøv, Jesper Danmark Parløb (40 minutter), 02/12-10
2010 Hester, Marc Danmark Parløb (40 minutter), 02/12-10
2010 Rasmussen, Alex Danmark Parløb (30 minutter), 18/11-10
2010 Mørkøv, Michael Danmark Parløb (30 minutter), 18/11-10
2010 Bradtberg, Thore Danmark Sprinter Cup Danmark, Samlet
2010 Bradtberg, Thore Danmark Keirin, 28/10-10
2010 Bradtberg, Thore Danmark Sprint, 28/10-10
2010 Franzpötter, Bernhard Danmark 200 meter på tid med flyvende start, 28/10-10
2010 Rydicher, Mads Strange Danmark Parløb (30 minutter), 28/10-10
2010 Bugge Andersen, Mads Danmark Parløb (30 minutter), 28/10-10
2010 Hester, Marc Danmark Cup Danmark, Samlet
2010 Byrgesen, Niki Danmark Cup Danmark, 6. afd., Udskilningsløb
2010 Norman Hansen, Lasse Danmark Cup Danmark, 6. afd., Pointløb (10 kilometer)
2010 Ranneries, Christian Danmark Cup Danmark, 6. afd., Linieløb (7,5 kilometer)
2010 Bradtberg, Thore Danmark Keirin, 7/10-10
2010 Jørgensen, Claus Danmark Sprint, 7/10-10
2010 Bradtberg, Thore Danmark 200 meter på tid med flyvende start, 7/10-10
2010 Hester, Marc Danmark Parløb (30 minutter), 07/10-10
2010 Madsen, Jens-Erik Danmark Parløb (30 minutter), 07/10-10
2010 Greve, Matias Danmark Cup Danmark, 5. afd., Udskilningsløb
2010 Madsen, Jens-Erik Danmark Cup Danmark, 5. afd., Pointløb (10 kilometer)
2010 Madsen, Jens-Erik Danmark Cup Danmark, 5. afd., Linieløb (7,5 kilometer)
2010 Rasmussen, Alex Danmark Cup Danmark, 3. afd., Udskilningsløbet
2010 Mørkøv, Michael Danmark Cup Danmark, 3. afd., Pointløbet
2010 Rasmussen, Alex Danmark Cup Danmark, 3. afd., Linieløb (20 omgange)
2010 Hester, Marc Danmark Cup Danmark, 1. afd., Udskildningsløb
2010 Hester, Marc Danmark Cup Danmark, 1. afd., Pointløb
2010 Ranneries, Christian Danmark Cup Danmark, 1. afd., Linieløb (20 omgange)
2010 Madsen, Jens-Erik Danmark Derny-Omnium, Samlet
2010 Madsen, Jens-Erik Danmark Derny-Omnium, Australsk forfølgelsesløb (5 kilometer)
2010 Madsen, Jens-Erik Danmark Derny-Omnium, pointhandicap (10 kilometer)
2010 Madsen, Jens-Erik Danmark Derny-Omnium, linieløb (7,5 kilometer)
2010 Nielsen, Lars Brian Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, 2. Balustadespurt, 14/1-10
2010 Larsen, Michael Smith Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, 2. Balustadespurt, 14/1-10
2010 Berling, Michael Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, 2. Balustadespurt, 14/1-10
2010 Franzpötter, Kim Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, 1. Balustadespurt, 14/1-10
2010 Franzpötter, Bernhard Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, 1. Balustadespurt, 14/1-10
2010 Berner, Kenneth Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, 1. Balustadespurt, 14/1-10
2010 Norman Hansen, Lasse Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, Derny race, 14/1-10
2010 Lander, Sebastian Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, Derny race, 14/1-10
2010 Kreutzfeldt, Christian Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, Derny race, 14/1-10
2010 Norman Hansen, Lasse Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, Udskilningsløb, 14/1-10
2010 Lander, Sebastian Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, Udskilningsløb, 14/1-10
2010 Kreutzfeldt, Christian Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, Udskilningsløb, 14/1-10
2010 Nielsen, Lars Brian Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, 30 minutters jagt, 14/1-10
2010 Larsen, Michael Smith Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, 30 minutters jagt, 14/1-10
2010 Berling, Michael Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, 30 minutters jagt, 14/1-10
2010 Larsen, Michael Smith Danmark Parløb (45 minutter), 21/1-10
2010 Bugge Andersen, Mads Danmark Parløb (45 minutter), 21/1-10
2009 Rasmussen, Alex Danmark Cup Danmark, 4. afd., Pointløb (10 kilometer)
2009 Rasmussen, Alex Danmark Cup Danmark, 4. afd., Linieløb (7,5 kilometer)
2009 Mørkøv, Michael Danmark Cup Danmark, 4. afd., Udskilningsløb
2009 Nielsen, Philip Nicholas Danmark Cup Danmark, 2. afd., Udskilningsløb
2009 Bugge Andersen, Mads Danmark Cup Danmark, 2. afd., Pointløb (10 kilometer)
2009 Ranneries, Christian Danmark Cup Danmark, 2. afd., Linieløb (7,5 kilometer)
2009 Berling, Michael Danmark Cup Danmark, 5. afd., Udskilningsløb
2009 Berling, Michael Danmark Cup Danmark, 5. afd., Pointløb (30 omgange)
2009 Berling, Michael Danmark Cup Danmark, 5. afd., Linieløb (20 omgange)
2009 Lauge Jensen, Mike Danmark Vintermesterskab, Keirin, 8/1-09
2009 Larsen, Michael Smith Danmark Scratch (5 kilometer) 8/1-09
2009 Larsen, Michael Smith Danmark Parløb (40 minutter), 8/1-09
2009 Berling, Michael Danmark Parløb (40 minutter), 8/1-09
2009 Madsen, Jens-Erik Danmark Par-omnium, Samlet
2009 Byrgesen, Niki Danmark Par-omnium, Samlet
2009 Madsen, Jens-Erik Danmark Par-omnium, Parløb (15 kilometer)
2009 Byrgesen, Niki Danmark Par-omnium, Parløb (15 kilometer)
2009 Høberg Nielsen, Morten Danmark Par-omnium, Derny pace for sorte rygnumre (10 kilometer)
2009 Madsen, Jens-Erik Danmark Par-omnium, Derny pace for hvide rygnumre (10 kilometer)
2009 Madsen, Jens-Erik Danmark Par-omnium, Par-udskilningsløb
2009 Byrgesen, Niki Danmark Par-omnium, Par-udskilningsløb
2009 Nielsen, Philip Nicholas Danmark Cup Danmark, 1. afd., Udskilningsløb
2009 Kreutzfeldt, Christian Danmark Cup Danmark, 1. afd., Pointløb (10 kilometer)
2009 Nielsen, Philip Nicholas Danmark Cup Danmark, 1. afd., Linieløb (7,5 kilometer)
2009 Rasmussen, Alex Danmark International Par Omnium, Samlet
2009 Mørkøv, Michael Danmark International Par Omnium, Samlet
2009 Rasmussen, Alex Danmark International Par Omnium, Derny pace (7,5 kilometer)
2009 Mørkøv, Michael Danmark International Par Omnium, Derny pace (7,5 kilometer)
2009 Rasmussen, Alex Danmark International Par Omnium, 1.000 på tid
2009 Mørkøv, Michael Danmark International Par Omnium, 1.000 på tid
2009 Rasmussen, Alex Danmark International Par Omnium, Pointløb (24 omgange)
2009 Mørkøv, Michael Danmark International Par Omnium, Pointløb (24 omgange)
2009 Roberts, Luke Australien International Par Omnium, Linieløb (5 kilometer)
2009 Hester, Marc Danmark International Par Omnium, Linieløb (5 kilometer)
2009 Rasmussen, Alex Danmark Parløb (40 minutter), 5/11-09
2009 Mørkøv, Michael Danmark Parløb (40 minutter), 5/11-09
2009 Mørkøv, Jesper Danmark Parløb (30 kilometer), 15/11-09
2009 Larsen, Michael Smith Danmark Parløb (30 kilometer), 15/11-09
2009 Larsen, Michael Smith Danmark Omnium Ballerup, Samlet
2009 Søeberg Hovmand, Emil Danmark Omnium Ballerup, Derny pace (7,5 kilometer)
2009 Larsen, Michael Smith Danmark Omnium Ballerup, Pointløb (20 omgange)
2009 Nielsen, Lars Brian Danmark Omnium Ballerup, Linieløb (5 kilometer)
2009 Larsen, Michael Smith Danmark Parløb (30 kilometer), 26/11-09
2009 Berling, Michael Danmark Parløb (30 kilometer), 26/11-09
2009 Lander, Sebastian Danmark Parløb (45 minutter), 10/12-09
2009 Kreutzfeldt, Daniel Danmark Parløb (45 minutter), 10/12-09
2009 Mørkøv, Jesper Danmark Cup Danmark, Finale, Udskilningsløb
2009 Mørkøv, Jesper Danmark Cup Danmark, Finale, Pointløb (10 kilometer)
2009 Kreutzfeldt, Daniel Danmark Cup Danmark, Finale, Linieløb (7,5 kilometer)
2009 Hester, Marc Danmark Cup Danmark, Finale, Samlet
2009 Rasmussen, Alex Danmark Derny Pace (30 omgange), 30/12-09
2008 Larsen, Michael Smith Danmark Parløb (45 minutter) 10/1-08
2008 Berling, Michael Danmark Parløb (45 minutter) 10/1-08
2008 Lollesgaard, Martin Frost Danmark Parløb + Derny pace (50 minutter) 17/1-08
2008 Linde Jørgensen, Kasper Danmark Parløb + Derny pace (50 minutter) 17/1-08
2008 Mørkøv, Michael Danmark Derny pace mester (15 kilometer)
2008 Mørkøv, Michael Danmark Parløb (30 minutter) 18/9-08
2008 Jørgensen, Casper Danmark Parløb (30 minutter) 18/9-08
2008 Mørkøv, Michael Danmark Cup Danmark, 3. afdeling, Udskilningsløb
2008 Mørkøv, Michael Danmark Cup Danmark, 3. afdeling, Pointløb (10 kilometer)
2008 Mørkøv, Michael Danmark Cup Danmark, 3. afdeling, Linieløb (7,5 kilometer)
2008 Rasmussen, Alex Danmark Parløb (30 minutter) 2/10-08
2008 Madsen, Jens-Erik Danmark Parløb (30 minutter) 2/10-08
2008 Rasmussen, Alex Danmark Omnium Ballerup, Derny pace (10 kilometer)
2008 Rasmussen, Alex Danmark Omnium Ballerup, Pointløb (5 kilometer)
2008 Rasmussen, Alex Danmark Omnium Ballerup, Linieløb (5 kilometer)
2008 Rasmussen, Alex Danmark Omnium Ballerup, Samlet
2008 Larsen, Michael Smith Danmark Parløb (30 minutter) 30/10-08
2008 Berling, Michael Danmark Parløb (30 minutter) 30/10-08
2008 Lollesgaard, Martin Frost Danmark Cup Danmark, Finale, Udskilningsløb
2008 Lollesgaard, Martin Frost Danmark Cup Danmark, Finale, Pointløb (10 kilometer)
2008 Berling, Michael Danmark Cup Danmark, Finale, Linieløb (7,5 kilometer)
2008 Berling, Michael Danmark Cup Danmark, Finale, Samlet
2008 Rasmussen, Alex Danmark Parløb (30 kilometer), 13/11-08
2008 Mørkøv, Michael Danmark Parløb (30 kilometer), 13/11-08
2008 Mørkøv, Michael Danmark Derny pace (10 kilometer) 13/11-08
2008 Ranneries, Christian Danmark B.U.s præmieløb, Parløb (30 kilometer) 27/11-08
2008 Mørkøv, Jesper Danmark B.U.s præmieløb, Parløb (30 kilometer) 27/11-08
2008 Kreutzfeldt, Daniel Danmark B.U.s præmieløb, Derny pace (10 kilometer) 27/11-08
2008 Lollesgaard, Martin Frost Danmark Derny pace (7,5 kilometer), 11/12-08
2008 Lollesgaard, Martin Frost Danmark Parløb (30 kilometer), 11/12-08
2008 Bugge Andersen, Mads Danmark Parløb (30 kilometer), 11/12-08
2007 Berling, Michael Danmark Scratch (4 kilometer) 4/1-07
2007 Jessen, Kasper Lindholm Danmark Vintermesterskab i Keirin, 4/1-07
2007 Kreutzfeldt, Daniel Danmark Parløb m. Derny pace (45 minutter) 18/1-07
2007 Dyrgaard, Jakob Danmark Parløb m. Derny pace (45 minutter) 18/1-07
2007 Nielsen, Philip Nicholas Danmark Scratch (7,5 kilometer) 19/4-07
2007 Mørkøv, Michael Danmark Derny pace mesterskab (15 kilometer)
2007 Nielsen, Philip Nicholas Danmark Cup Danmark, 3. afd., Udskilningsløb
2007 Pajari, Matti Finland Cup Danmark, 3. afd., Pointløb (10 kilometer)
2007 Madsen, Jens-Erik Danmark Cup Danmark, 3. afd., Linieløb (10 kilometer)
2007 Jessen, Kasper Lindholm Danmark Sprint, 20/9-07
2007 Hester, Marc Danmark Derny pace (10 kilometer) 20/9-07
2007 Rydicher, Mads Strange Danmark Parløb (30 minutter) 20/9-07
2007 Nielsen, Philip Nicholas Danmark Parløb (30 minutter) 20/9-07
2007 Mørkøv, Michael Danmark Parløb (30 minutter) 18/10-07
2007 Jørgensen, Casper Danmark Parløb (30 minutter) 18/10-07
2007 Mørkøv, Michael Danmark Cup Danmark, Finale, Udskilningsløb
2007 Rasmussen, Alex Danmark Cup Danmark, Finale, Pointløb (10 kilometer)
2007 Rasmussen, Alex Danmark Cup Danmark, Finale, Scratch (10 kilometer)
2007 Madsen, Jens-Erik Danmark Cup Danmark, Finale, Samlet
2007 Hester, Marc Danmark Omnium Ballerup, Derny pace (10 kilometer)
2007 Hester, Marc Danmark Omnium Ballerup, Udskilningsløb
2007 Berling, Michael Danmark Omnium Ballerup, Pointløb (7,5 kilometer)
2007 Hester, Marc Danmark Omnium Ballerup, Scratch (5 kilometer)
2007 Hester, Marc Danmark Omnium Ballerup, Samlet
2007 Rydicher, Mads Strange Danmark B.U.s præmieløb, Parløb (30 kilometer) 22/11-07
2007 Nielsen, Philip Nicholas Danmark B.U.s præmieløb, Parløb (30 kilometer) 22/11-07
2007 Høberg Nielsen, Morten Danmark B.U.s præmieløb, Scratch (4 kilometer) 22/11-07
2007 Pedersen, Martin Danmark B.U.s præmieløb, Pointløb (7,5 kilometer) 22/11-07
2007 Larsen, Michael Smith Danmark Parløb (45 minutter) 6/12-07
2007 Berling, Michael Danmark Parløb (45 minutter) 6/12-07
2007 Riber-Sellebjerg, Thomas Danmark Derny pace (10 kilometer) 6/12-07
2007 Lander, Sebastian Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, 2. Balustrade spurt, 29/12-07
2007 Kreutzfeldt, Christian Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, 2. Balustrade spurt, 29/12-07
2007 Byrgesen, Niki Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, 2. Balustrade spurt, 29/12-07
2007 Lollesgaard, Martin Frost Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, 1. Balustrade spurt, 29/12-07
2007 Linde Jørgensen, Kasper Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, 1. Balustrade spurt, 29/12-07
2007 Hansen, Martin Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, 1. Balustrade spurt, 29/12-07
2007 Madsen, Jens-Erik Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, Derny pace, 29/12-07
2007 Høberg Nielsen, Morten Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, Derny pace, 29/12-07
2007 Damm, Rasmus Richter Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, Derny pace, 29/12-07
2007 Larsen, Michael Smith Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, Udskilningsløb, 29/12-07
2007 Bugge Andersen, Mads Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, Udskilningsløb, 29/12-07
2007 Berling, Michael Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, Udskilningsløb, 29/12-07
2007 Madsen, Jens-Erik Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, Åbningsjagten (30 minutter), 29/12-07
2007 Høberg Nielsen, Morten Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, Åbningsjagten (30 minutter), 29/12-07
2007 Damm, Rasmus Richter Danmark 2-timersløb for 3-mandshold, Åbningsjagten (30 minutter), 29/12-07
2006 Rasmussen, Alex Danmark Parløb (100 minutter) 15/1-06
2006 Mørkøv, Michael Danmark Parløb (100 minutter) 15/1-06
2006 Rydicher, Mads Strange Danmark Cup Danmark, 1. afdeling, Parløb (30 kilometer)
2006 Kristiansen, Thomas Danmark Cup Danmark, 1. afdeling, Parløb (30 kilometer)
2006 Hester, Marc Danmark Cup Danmark, 1. afdeling, Udskilningsløb
2006 Hester, Marc Danmark Cup Danmark, 1. afdeling, Pointløb (10 kilometer)
2006 Bugge Andersen, Mads Danmark Cup Danmark, 1. afdeling, Scratch (10 kilometer)
2006 Rasmussen, Alex Danmark Parløbshandicap (30 minutter) 9/3-06
2006 Mørkøv, Michael Danmark Parløbshandicap (30 minutter) 9/3-06
2006 Rasmussen, Alex Danmark Sydney Handicap (1,5 kilometer) 9/3-06
2006 Rasmussen, Alex Danmark Dansk Par Omnium, Samlet
2006 Mørkøv, Michael Danmark Dansk Par Omnium, Samlet
2006 Schep, Peter Holland Dansk Par Omnium, 4. afd., Parløb (20 kilometer)
2006 Hester, Marc Danmark Dansk Par Omnium, 4. afd., Parløb (20 kilometer)
2006 Rasmussen, Alex Danmark Dansk Par Omnium, 3. afd., 1.000 meter på tid
2006 Mørkøv, Michael Danmark Dansk Par Omnium, 3. afd., 1.000 meter på tid
2006 Stam, Danny Holland Dansk Par Omnium, 2. afd., Par udskilningsløb
2006 Slippens, Robert Holland Dansk Par Omnium, 2. afd., Par udskilningsløb
2006 Rasmussen, Alex Danmark Dansk Par Omnium, 1. afd., Scratch (5 kilometer)
2006 Mørkøv, Michael Danmark Dansk Par Omnium, 1. afd., Scratch (5 kilometer)
2006 Bos, Theo Holland DBC`s 125 års jubilæums stævne, Grand Prix, samlet, 7/5-06
2006 McLean, Craig Storbritannien DBC`s 125 års jubilæums stævne, 3. afd. af Grand Prix, 1 omg. på tid, 7/5-06
2006 Bos, Theo Holland DBC`s 125 års jubilæums stævne, 2. afd. af Grand Prix, Keirin, 7/5-06
2006 Bos, Theo Holland DBC`s 125 års jubilæums stævne, 1. afd. af Grand Prix, Sprint, 7/5-06
2006 Larsen, Michael Smith Danmark Pointløb (20 kilometer) 14/9-06
2006 Hester, Marc Danmark Scratch (10 kilometer) 14/9-06
2006 Schiøler, Mikkel Danmark 3 km forfølgelsesløb, 14/9-06
2006 Jessen, Kasper Lindholm Danmark Sprint, 14/9-06
2006 Jessen, Kasper Lindholm Danmark 1000 meter på tid, 14/9-06
2006 Rydicher, Mads Strange Danmark Cup Danmark, Finale, Parløb (30 minutter)
2006 Kristiansen, Thomas Danmark Cup Danmark, Finale, Parløb (30 minutter)
2006 Madsen, Jens-Erik Danmark Cup Danmark, Finale, Udskilningsløb
2006 Mørkøv, Michael Danmark Cup Danmark, Finale, Pointløb (10 kilometer)
2006 Hester, Marc Danmark Cup Danmark, Finale, Scratch (10 kilometer)
2006 Mørkøv, Michael Danmark Cup Danmark, Finale, Samlet
2006 Mørkøv, Jesper Danmark Parløb (30 minutter) 16/11-06
2006 Dyrgaard, Jakob Danmark Parløb (30 minutter) 16/11-06
2006 Rasmussen, Alex Danmark Parløb (30 kilometer) 23/11-06
2006 Mørkøv, Michael Danmark Parløb (30 kilometer) 23/11-06
2006 Rasmussen, Alex Danmark Omnium Ballerup, 3. afdeling, Udskilningsløb
2006 Rasmussen, Alex Danmark Omnium Ballerup, 2. afdeling, Tempoløb (20 omgange)
2006 Rasmussen, Alex Danmark Omnium Ballerup, 1. afdeling, Linieløb med derny motor (20 omgange)
2006 Rasmussen, Alex Danmark Omnium Ballerup, Samlet
2006 Rasmussen, Alex Danmark Parløb (45 minutter) 30/11-06
2006 Mørkøv, Michael Danmark Parløb (45 minutter) 30/11-06
2006 Mørkøv, Michael Danmark DBCs Derny Cup (12,5 kilometer)
2006 Hansen, Martin Danmark Tempoløb (20 omgange) 14/12-06
2006 Hansen, Martin Danmark Pointhandicap (15 omgange) 14/12-06
2006 Rydicher, Mads Strange Danmark B.U.s Par-omnium, 4. afdeling, Parløb (30 kilometer) 14/12-06
2006 Kristiansen, Thomas Danmark B.U.s Par-omnium, 4. afdeling, Parløb (30 kilometer) 14/12-06
2006 Bugge Andersen, Mads Danmark B.U.s Par-omnium, 3. afdeling, Derny pace for sorte rygnumre (10 kilometer) 14/12-06
2006 Kreutzfeldt, Daniel Danmark B.U.s Par-omnium, 2. afdeling, Derny pace for hvide rygnumre (10 kilometer) 14/12-06
2006 Hester, Marc Danmark B.U.s Par-omnium, 1. afdeling, Par-udskilningsløb, 14/12-06
2006 Dyrgaard, Jakob Danmark B.U.s Par-omnium, 1. afdeling, Par-udskilningsløb, 14/12-06
2006 Larsen, Michael Smith Danmark B.U.s Par-omnium, Samlet, 14/12-06
2006 Bugge Andersen, Mads Danmark B.U.s Par-omnium, Samlet, 14/12-06
2005 Mørkøv, Michael Danmark Cup Danmark, Finale, Parløb (120 omgange)
2005 Hester, Marc Danmark Cup Danmark, Finale, Parløb (120 omgange)
2005 Rasmussen, Alex Danmark Cup Danmark, Finale, Udskilningsløb
2005 Dyrgaard, Jakob Danmark Cup Danmark, Finale, Pointløb (40 omgange)
2005 Rasmussen, Alex Danmark Cup Danmark, Finale, Linieløb (30 omgange)
2005 Rasmussen, Alex Danmark Cup Danmark, Finale, Samlet
2005 Rasmussen, Alex Danmark Thorkild Madsens Mindeløb
2005 Larsen, Michael Smith Danmark Parløb (30 kilometer) 13/11-05
2005 Demin, Michael Helbæk Danmark Parløb (30 kilometer) 13/11-05
2005 Dyrgaard, Jakob Danmark Omnium Ballerup, 4. afd., Derny forfølgelsesløb (20 omgange)
2005 Bugge Andersen, Mads Danmark Omnium Ballerup, 3. afd., Pointløb (40 omgange)
2005 Dyrgaard, Jakob Danmark Omnium Ballerup, 2. afd., Udskilningsløb
2005 Dyrgaard, Jakob Danmark Omnium Ballerup, 1. afd., Scratch (20 omgange)
2005 Dyrgaard, Jakob Danmark Omnium Ballerup, Samlet
2005 Rasmussen, Alex Danmark Parløb (30 kilometer) 1/12-05
2005 Madsen, Jens-Erik Danmark Parløb (30 kilometer) 1/12-05
2005 Rasmussen, Alex Danmark DBCs Par Omnium, 4. afd, Australsk forfølgelsesløb, 1/12-05
2005 Madsen, Jens-Erik Danmark DBCs Par Omnium, 4. afd, Australsk forfølgelsesløb, 1/12-05
2005 Rasmussen, Alex Danmark DBCs Par Omnium, 3. afd, udskilningsløb, 1/12-05
2005 Madsen, Jens-Erik Danmark DBCs Par Omnium, 3. afd, udskilningsløb, 1/12-05
2005 Rasmussen, Alex Danmark DBCs Par Omnium, 2. afd, 500 meter på tid, 1/12-05
2005 Madsen, Jens-Erik Danmark DBCs Par Omnium, 2. afd, 500 meter på tid, 1/12-05
2005 Rasmussen, Alex Danmark DBCs Par Omnium, 1. afd, progressivt pointløb (30 omgange) 1/12-05
2005 Madsen, Jens-Erik Danmark DBCs Par Omnium, 1. afd, progressivt pointløb (30 omgange) 1/12-05
2005 Rasmussen, Alex Danmark DBCs Par Omnium, Samlet, 1/12-05
2005 Madsen, Jens-Erik Danmark DBCs Par Omnium, Samlet, 1/12-05
2005 Rasmussen, Alex Danmark Parløb (30 kilometer) 15/12-05
2005 Mørkøv, Michael Danmark Parløb (30 kilometer) 15/12-05
2005 Dyrgaard, Jakob Danmark Scratch (5 kilometer) 15/12-05
2005 Madsen, Jens-Erik Danmark DBCs Derny Grand Prix, Finale
2005 Mørkøv, Michael Danmark DBCs Derny Grand Prix, Udskilningsløb
2005 Mørkøv, Michael Danmark DBCs Derny Grand Prix, Scratch (12 omgange)
2005 Berling, Michael Danmark Pointløb (30 omgange) 15/12-05
2005 Mørkøv, Michael Danmark Internationalt Parløb (50 kilometer) 29/12-05
2005 Madsen, Jimmi Danmark Internationalt Parløb (50 kilometer) 29/12-05
2005 Thomsen, Lars Høg Danmark Par Udskilningsløb, 29/12-05
2005 Hansen, Jimmy Danmark Par Udskilningsløb, 29/12-05
2005 Berling, Michael Danmark Linieløb med dernymotor (5 kilometer) 29/12-05
2005 Madsen, Jens-Erik Danmark Scratch (20 omgange) 29/12-05
2004 Rasmussen, Alex Danmark Cup Danmark, Samlet
2003 Rasmussen, Alex Danmark Cup Danmark, Samlet